
Cur síos
Bloc Críochfort SMD PCB; Brúigh an cnaipe -; 0.75 mm²; Spásáil bioráin 6.5 mm; 1 - cuaille; Brúigh - i CAGE CLAMP®; i dtéip - agus {- pacáistiú reel; Gan tithíocht; airgid daite
Bloc Críochfort PCB, Sraith 2065, Brúigh - Cnaipe
Ráthaítear naisc thapa agus éasca leis an mbloc teirminéil PCB seo (Uimhir Mír 2065 - 100/998 - 403). Is féidir leat a bheith ag brath ar shábháilteacht thrialach agus tástála leis na bloic teirminéil PCB seo, atá foirfe do go leor iarratas agus do ghléasanna á ndearadh agat. Is fachtóirí tábhachtacha iad reatha agus voltas rátáilte agus bloc teirminéil PCB á roghnú agat, mar a léiríonn siad conas is féidir an táirge a úsáid. Tá voltas rátáilte de 320 V sa táirge seo agus sruth rátáilte de 9 A. Ní mór go mbeadh faid stiallacha idir 7.5 mm agus 9.5 mm agus seoltóirí á nascadh leis an mbloc teirminéil PCB seo. Ionchorpraíonn an táirge seo teirminéal seoltóra amháin agus úsáideann sé brú {- i gcaighean Clamp®. Brúigh - i dteicneolaíocht nasc CLAMP® CAGE Tá sé oiriúnach do gach cineál seoltóra a nascadh. Is féidir seoltóirí soladacha agus fíneáil - le ferrules a chur isteach gan an gá le huirlisí {- go léir a bhuíochas dá dhearadh pluggable. Is iad na toisí ná 2.9 x 2.7 x 8 mm (leithead x airde x doimhneacht). Tá an bloc teirminéil PCB seo oiriúnach do thrasghearrthacha seoltóra idir 0.2 mm² go 0.75 mm². Tá leibhéal amháin aige. Is féidir leis an bpoitéinseal aonair cuaille amháin a nascadh ag baint úsáide as pointe clampála amháin. Úsáidtear stáin chun na dromchlaí teagmhála a sciath. Oibrítear an bloc teirminéil PCB seo le cnaipe brú. Tá an bloc teirminéil PCB deartha le haghaidh sádrála SMD. Tá an seoltóir deartha le cur isteach ar uillinn de 0 céim.
Sonraí nasctha
| Aonaid clampála | 1 |
| Líon iomlán na bpoitéinseal | 1 |
| Líon na gcineálacha ceangail | 1 |
| Líon na leibhéal | 1 |
Ceangal 1
| Teicneolaíocht nasctha | Brúigh - i gclampa cage® |
| Cineál Actuation | Brúigh an cnaipe - |
| Seoltóir soladach | 0.2… 0.75 mm² / 24… 18 AWG |
| Fíneáil - seoltóir sáinnithe | 0.2… 0.75 mm² / 24… 18 AWG |
| Fad Strip | 7.5… 9.5 mm / 0.3… 0.37 orlach |
| Treo nasc seoltóra le PCB | 0 |
| Uimhir cuaine | 1 |
Sonraí Fisiciúil
| Spásáil bioráin | 6.5 mm / 0.256 orlach |
| Leithead | 2.9 mm / 0.114 orlach |
| Airde | 2.7 mm / 0.106 orlach |
| Doimhne | 8 mm / 0.315 orlach |
| Trastomhas reel na téipe - agus - pacáistiú reel | 330mm |
| Leithead téipe | 16mm |
Teagmháil PCB
| Teagmháil PCB | SMD |
| Socrú bioráin sádrála | Thar an stiall teirminéil ar fad (i líne -) |
| Líon na mbiorán sádróra in aghaidh an phoitéinseal | 1 |
Sonraí ábhartha
| Tabhair faoi deara (Sonraí Ábhar) | Is féidir faisnéis faoi shonraíochtaí ábhair a fháil anseo |
| Dath | airgead - daite |
| Clampáil Ábhar an Earraigh | Chrome - Nicil Earraigh Cruach (CRNI) |
| Ábhar teagmhála | Cóimhiotal copair |
| Déan teagmháil le plating | Stáin |
| Ualach | 0,1g |
Riachtanais chomhshaoil
| Teorainn raon teochta | -60… +120 Céim |
Tástáil chomhshaoil (coinníollacha comhshaoil)
| Sonraíocht Tástála Iarnróid Iarnróid - Stoc Rolling - Trealamh Leictreonach | DIN EN 50155 (VDE 0115-200): 2022-06 |
| Nós Imeachta Tástála Feidhmchláir Iarnróid - Trealamh Stoic Rolling - Tástálacha turraing agus creathaidh | DIN EN 61373 (VDE 0115-0106): 2011-04 |
| Suíomh Speictrim/Suiteála | Tástáil Saoil Seirbhíse, Catagóir 1, Aicme A/B. |
| Tástáil feidhme le torann - cosúil le creathadh | Ritheadh an tástáil de réir alt 8 den chaighdeán |
| Minicíocht | f1 {= 5 Hz go f2 {= 150 Hz |
| . | 0.101g (an leibhéal tástála is airde a úsáidtear do gach ais) |
| Fad tástála in aghaidh na haise | 10 nóiméad. |
| Treoracha Tástála | Aiseanna X, Y agus Z |
| Monatóireacht a dhéanamh ar lochtanna teagmhála/cur isteach | Reoite |
| Tomhas titim voltais roimh agus tar éis gach ais | Reoite |
| Tástáil Saoil Seirbhíse Insamhlaithe trí leibhéil mhéadaithe torainn - Cosúil le creathadh | Ritheadh an tástáil de réir alt 9 den chaighdeán |
| Minicíocht | f1 {= 5 Hz go f2 {= 150 Hz |
| . | 0.572g (an leibhéal tástála is airde a úsáidtear do gach ais) |
| Fad tástála in aghaidh na haise | 5 h |
| Treoracha Tástála | Aiseanna X, Y agus Z |
| Scóip tástála leathnaithe: Monatóireacht a dhéanamh ar lochtanna teagmhála/cur isteach | Reoite |
| Scóip tástála leathnaithe: Tomhas titim voltais roimh agus tar éis gach ais | Reoite |
| Tástáil turraing | Ritheadh an tástáil de réir Alt 10 den chaighdeán |
| Cineál turraing | Leath Sine |
| . | 5g (an leibhéal tástála is airde a úsáidtear do gach ais) |
| Ré turrainge | 30 ms |
| Líon na suaití in aghaidh na haise | 3 pos. und 3 neg. |
| Treoracha Tástála | Aiseanna X, Y agus Z |
| Scóip tástála leathnaithe: Monatóireacht a dhéanamh ar lochtanna teagmhála/cur isteach | Reoite |
| Scóip tástála leathnaithe: Tomhas titim voltais roimh agus tar éis gach ais | Reoite |
| Creathadh agus strus turraing do threalamh rollta stoic | Reoite |
Sonraí tráchtála
| PU (SPU) | 31800 (2650) ríomhairí pearsanta |
| Cineál pacáistithe | dornáil |
| Tír tionscnaimh | A |
| Gtin | 4055143665469 |
| Uimhir taraife custaim | 85369010000 |
Aicmiú táirgí
| UNCSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| Etim 9.0 | EC001284 |
| Etim 8.0 | EC001284 |
| ECCN | Aon aicmiú SAM |
Comhlíonadh Táirgí Comhshaoil
| Stádas comhlíonta ROHS | Comhlíontach, gan aon díolúine |
Clibeanna Te: 2065-100/998-403, an tSín 2065-100/998-403 monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







