
Cur síos
Bloc teirminéil dáilte; le cnaipe brú -; 1 x 16 mm² / 6 x 4 mm²; le pláta deiridh comhtháite; Oiriúnach d'iarratais ex e II; Marcáil taobh agus lár; le haghaidh din {- iarnród 35 x 15 agus 35 x 7.5; Brúigh - i CAGE CLAMP®; 16,00 mm²; liath
Sraith Bloc Críochfort Dáileacháin 2216 le Push - i Cage Clamp®
Tá an mhír uimhir 2216 - 8031 ag an mbloc teirminéil dáilte seo agus cinntíonn sé suiteáil leictreach gan uaim. Teastaíonn faid stripping de 18 go 20 mm le haghaidh nasc seoltóra leis an mbloc teirminéil dáilte seo. Ceadaíonn bloic teirminéil dáilte dáiltí poitéinsiúla an -dhlúth ag baint úsáide as bloc teirminéil amháin. Ceadaíonn a ndearadh rannóga níos mó a cheangal le seoltóir níos mó - ar thaobh amháin agus roinnt rannóga crosaire níos lú - ar an taobh eile. Chomh maith le dáileadh féideartha, is féidir na bloic teirminéil seo a úsáid freisin le haghaidh bailiú féideartha. Baineann an táirge seo úsáid as an mbrú - i gcaighean Clamp® agus brúigh - i dteicneolaíocht CAGE CLAMP®. Brúigh {- i dteicneolaíocht naisc CLAMP® Cinntíonn nasc foirfe de gach cineál seoltóra. Ligeann an buntáiste breise a bhaineann le plugáil dhíreach do sheoltóirí a bhfuil frithsheasmhacht kink leordhóthanach acu a nascadh, chomh maith le fíneáil {- seoltóirí sáinnithe le ferrules, gan gá le huirlisí. Is iad na toisí (leithead x airde x doimhneacht) (12.8 x 87 x 43.5) mm. Ag brath ar an gcineál seoltóra, tá an bloc teirminéil dáilte seo oiriúnach do rannóga cros an tseoltóra {- ó 0.5 mm² go 16 mm² ar thaobh amháin agus le haghaidh rannóga crosaire - ó 0.5 mm² go 6 mm² ar an taobh eile. Tá an beatha seo {- trí bhloc teirminéil á oibriú ag cnaipe brú. Cinntíonn bloic chríochfoirt TopJob® go bhfuil nasc leictreach slán in iarratais thionsclaíocha éagsúla agus i suiteálacha foirgníochta nua -aimseartha. Le córas bloc teirminéil amháin, is féidir leat oibriú in áit ar bith ar fud an domhain agus i ngach iarratas. Tá an táirge seo oiriúnach le haghaidh ex iarratais áirithe (féach an Bileog Sonraí Táirgí).
Cailliúint cumhachta
| Caillteanas cumhachta, in aghaidh an chuaille (poitéinseal) | 2,426W |
| Reatha Rátáilte iNLe haghaidh caillteanas cumhachta sonraithe | 76A |
Sonraí nasctha
| Aonaid clampála | 7 |
| Líon iomlán na bpoitéinseal | 1 |
| Líon na leibhéal | 1 |
Ceangal 1
| Cineál naisc | Ionchur |
| Teicneolaíocht nasctha | Brúigh - i gclampa cage® |
| Líon na bpointí nasctha | 1 |
| Cineál Actuation | Brúigh an cnaipe - |
| Ábhair seoltóra in -nasctha | Copar |
| Cros ainmniúil - rannóg | 16 mm² |
| Seoltóir soladach | 0.5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Seoltóir soladach; Brúigh - i bhfoirceannadh | 6… 16 mm² / 10… 6 AWG |
| Fíneáil - seoltóir sáinnithe | 0.5… 25 mm² / 20… 4 AWG |
| Fíneáil - seoltóir sáinnithe; le ferrule inslithe | 0.5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Fíneáil - seoltóir sáinnithe; le ferrule neamhshuite | 0.5… 16 mm² / 20… 6 AWG |
| Fíneáil - seoltóir sáinnithe; le ferrule; Brúigh - i bhfoirceannadh | 6… 16 mm² / 10… 6 AWG |
| Tabhair faoi deara (rannóg an seoltóra -) | Ag brath ar thréith an tseoltóra, is féidir seoltóir a bhfuil rannóg níos lú - aige a chur isteach trí bhrú - i bhfoirceannadh. |
| Fad Strip | 18… 20 mm / 0.71… 0.79 orlach |
Conradh 2
| Cineál naisc | Aschur |
| Teicneolaíocht nasctha | Brúigh - i gclampa cage® |
| Líon na bpointí nasctha | 6 |
| Seoltóir soladach | 0.5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Seoltóir soladach; Brúigh - i bhfoirceannadh | 1.5… 6 mm² / 16… 10 AWG |
| Seoltóir sáinnithe | 0.5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Fíneáil - seoltóir sáinnithe | 0.5… 6 mm² / 20… 10 AWG |
| Fíneáil - seoltóir sáinnithe; le ferrule inslithe | 0.5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fíneáil - seoltóir sáinnithe; le ferrule neamhshuite | 0.5… 4 mm² / 20… 12 AWG |
| Fíneáil - seoltóir sáinnithe; le ferrule; Brúigh - i bhfoirceannadh | 1.5… 4 mm² / 16… 12 AWG |
| Fad Strip | 11… 13 mm / 0.43… 0.51 orlach |
Sonraí Fisiciúil
| Leithead | 12.8 mm / 0.504 orlach |
| Airde | 87 mm / 3.425 orlach |
| Doimhneacht ó uachtair - imeall din {- Iarnród | 36.9 mm / 1.453 orlach |
| Doimhne | 43.5 mm / 1.713 orlach |
Sonraí meicniúla
| Cineál gléasta | Iarnród DIN-35 |
| Leibhéal marcála | Marcáil lár/taobh |
Sonraí ábhartha
| Tabhair faoi deara (Sonraí Ábhar) | Is féidir faisnéis faoi shonraíochtaí ábhair a fháil anseo |
| Dath | liath |
| Ábhar ábhartha | I |
| Ábhar Inslithe (Príomhthithíocht) | Polyamide (PA66) |
| Aicme inadhainteachta in aghaidh an ul94 | V0 |
| Clampáil Ábhar an Earraigh | Chrome - Nicil Earraigh Cruach (CRNI) |
| Ualach dóiteáin | 0,608mj |
| Ualach | 31,8g |
Riachtanais chomhshaoil
| Teocht próiseála | -35… +85 Céim |
| Teocht oibriúcháin leanúnach | -60… +105 Céim |
Sonraí tráchtála
| PU (SPU) | 7 ríomhairí pearsanta |
| Cineál pacáistithe | Dornáil |
| Tír tionscnaimh | Plta |
| Gtin | 4066966661545 |
| Uimhir taraife custaim | 85369010000 |
Aicmiú táirgí
| UNCSPSC | 39121410 |
| Etim 9.0 | EC000897 |
| ECCN | Aon aicmiú SAM |
Comhlíonadh Táirgí Comhshaoil
| Stádas comhlíonta ROHS | Comhlíontach, gan aon díolúine |
Clibeanna Te: 2216-8031, an tSín 2216-8031 monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







