
Cur síos
Cónascaire fireann; 3-pholl; oráiste
Ceanntásc bioráin 730 Sraith, Orange
Tá an ceanntásc bioráin seo (Uimhir Mír 730 - 113) deartha le haghaidh suiteáil leictreach gan uaim. Éilíonn an ceanntásc bioráin seo fad stripping idir 8 agus 9 mm le haghaidh nasc seoltóra. Tá an táirge seo bunaithe ar theicneolaíocht Cage Clamp®. Ceadaíonn an nasc cruthaithe agus cothabhála - Clamp uilíoch Clamp® saor in aisce nasc a dhéanamh le gach cineál seoltóra le clamp cage. Ní theastaíonn réamhchóireáil na seoltóirí, amhail crochtadh ar ferrules deireadh na sreinge. Is iad na toisí ná leithead x airde x doimhneacht (30 x 35.5 x 22.5) mm. Ag brath ar an gcineál seoltóra, tá an ceanntásc bioráin oiriúnach do thrasghearrthacha seoltóra ó 0.08 mm² go 2.5 mm². Is é an dromchla teagmhála stáin.
Sonraí nasctha
| Líon iomlán na bpoitéinseal | 3 |
| Líon na gcineálacha nasctha | 1 |
| Líon na leibhéal | 1 |
Ceangal 1
| Teicneolaíocht nasctha | Clampa caighean® |
| Cineál Actuation | Uirlis oibriúcháin |
| Seoltóir soladach | 0.08… 2.5 mm² / 28… 14 AWG |
| Fíneáil - seoltóir sáinnithe | 0.08… 2.5 mm² / 28… 14 AWG |
| Fíneáil - seoltóir sáinnithe; le ferrule inslithe | 0.25… 1.5 mm² |
| Fíneáil - seoltóir sáinnithe; le ferrule neamhshuite | 0.25… 2.5 mm² |
| Fad Strip | 8… 9 mm / 0.31… 0.35 orlach |
| Uimhir cuaine | 3 |
Sonraí Fisiciúil
| Leithead | 30 mm / 1.181 orlach |
| Airde | 35.5 mm / 1.398 orlach |
| Doimhne | 22.5 mm / 0.886 orlach |
Sonraí meicniúla
| Códú athraitheach | Níl |
Plug - i dtaca
| Cineál teagmhála (cónascaire pluggable) | Cónascaire fireann/breiseán |
| Cónascaire (cineál nasctha) | don seoltóir |
| Cosaint Mismating | Níl |
Sonraí ábhartha
| Tabhair faoi deara (Sonraí Ábhar) | Is féidir faisnéis faoi shonraíochtaí ábhair a fháil anseo |
| Dath | oráiste |
| Ábhar ábhartha | I |
| Ábhar Inslithe (Príomhthithíocht) | Polyamide (PA66) |
| Aicme inadhainteachta in aghaidh an ul94 | V0 |
| Clampáil Ábhar an Earraigh | Chrome - Cruach Earraigh Nicil (CRNI) |
| Ábhar teagmhála | Copar leictrealaíoch (eRise) |
| Déan teagmháil le plating | Stáin |
| Ualach dóiteáin | 0,214mj |
| Ualach | 9,8g |
Riachtanais chomhshaoil
| Raon teochta teorann | -60… +85 Céim |
Sonraí tráchtála
| Grúpa táirge | 13 (córas ilchon. |
| PU (SPU) | 50 ríomhaire |
| Cineál pacáistithe | mála láimhe |
| Tír tionscnaimh | De |
| Gtin | 4044918508988 |
| Uimhir taraife custaim | 85366930000 |
Aicmiú táirgí
| UNCSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| Etim 9.0 | EC001284 |
| Etim 8.0 | EC001284 |
| ECCN | Aon aicmiú SAM |
Comhlíonadh Táirgí Comhshaoil
| Stádas comhlíonta ROHS | Comhlíontach, gan aon díolúine |
Clibeanna Te: 730-113, an tSín 730-113 monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







