
Cur síos
Tairgeann soilse bhabhta aschur solais níos fearr le haghaidh inléiteachta den scoth i solas na gréine agus feidhmíocht iontaofa. Soláthraíonn siad aschur solais an -chobhsaí thar thréimhsí fada ama. Déantar na lampaí seo le hard -eapocsa grád optúil a thairgeann ardteocht ard agus feidhmíocht friotaíochta taise ard in iarratais soilsithe agus soilsithe.
Bheith ann
• Méid (mm): 5
• Teochtaí datha: Cool bán: min. (4600K) / tipiciúil (9000k) Bán te: min. (2500k) / tipiciúil (2800K)
• Déine Luminous (MCD) C513A - WSS/WSN: (3000 - 12000) C513A-MSS/MSN: (3000-12000)
• Is é CRI tipiciúil CRI do bhán fionnuar ná 75 tipiciúil CRI do bhán te 80
• Breathnú ar uillinneacha: 55 Céim: C513A - WSS/WSN 55 Céim: C513A - MSS/MSN
• Luaidhe - saor in aisce • comhlíontach ROHS
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | Trí Poll |
| Pacáiste / Cás: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Dath soilsithe: | Bán fionnuar |
| Tonnfhad/teocht datha: | 9000 K |
| Déine Luminous: | 6900 mcd |
| Ag féachaint ar uillinn: | 55 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 20 mA |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 3.2 V |
| Rátáil Chumhachta: | 120 MW |
| Fad: | 5.5 mm |
| Leithead: | 5.5 mm |
| Airde: | 7.6 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 95 C |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 5 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Soiléir |
| Sraith: | C513A - wsn |
| Pacáistiú: | An chuid |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Méid faoi stiúir: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 500 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| VR - Voltas droim ar ais: | 5 V |
| Meáchan aonaid: | 0.011800 oz |
Clibeanna Te: C513A {- wsn {- Cy0z0341, an tSín C513A - WSN - Cy0Z0341 Monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







