
Clp6c - fkb {- CM1Q1H1BB7R3R3
Multi - soilse datha rgb faoi stiúir
Cur síos
CREE PLCC Iomlán - Tairgeann soilse datha aschur solais ardleithid agus uillinn féachana leathan i dtionscal - pacáiste caighdeánach. Deartha chun oibriú i raon leathan dálaí comhshaoil, tá Cree PLCC Iomlán {- datha oiriúnach do scáileán físe faoi dhíon, soilsiú maisiúil agus feidhmchláir siamsaíochta.
Bheith ann
• Méid (mm): 6.0 x 5.0
• Tonnfhad ceannasach: dearg (619 - 624 nm) glas (520 - 540 nm) gorm ({460 - 480 nm)
• déine luminous (mcd) dearg (560 - 1120) glas (1120 - 2240) gorm ({280 - 560)
• Breathnú ar uillinn: 120 céim
• Luaidhe - saor in aisce
• comhlíontach ROHS
Feidhmithe
• Scáileán físe datha {-
• Soilsiú maisiúil • Amusemen
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Multi - soilse datha |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | RGB LEDS |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | PLCC-6 |
| Dath soilsithe: | RGB |
| Tonnfhad/teocht datha: | 624 nm, 540 nm, 480 nm |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 20 mA |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2 V, 3.2 V, 3.2 V |
| Rátáil Chumhachta: | 130 MW, 200 MW, 200 MW |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 4 mm |
| Cruth lionsa: | Thart timpeall |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Airde: | 2.5 mm |
| Fad: | 6 mm |
| Déine Luminous: | 1120 mcd, 2240 mcd, 560 mcd |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 100 C |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Íogair taise: | Tá |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Cineál Táirge: | Multi - soilse datha |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 900 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Multi - soilse datha |
| VR - Voltas droim ar ais: | 5 V |
| Leithead: | 5 mm |
| Meáchan aonaid: | 0.009877 oz |
Clibeanna Te: Clp6c - fkb {- cm1q1H1bb7r3r3, an tSín Clp6c - fkb - CM1Q1H1BB7R3R3 monaróirí, soláthróirí, faitíos faitíos
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







