
Clvba - fka - CAEDH8BBB7A363
Multi - soilse datha 120dg rd/gr/bl bk bd 470,527,620nm
Cur síos
Déantar na soilse SMD seo a phacáistiú i bpacáiste PLCC4 caighdeánach tionscail. Tá na soilse iontaofachta agus gile ard seo deartha chun oibriú i raon leathan dálaí comhshaoil. Mar gheall ar uillinn féachana leathan agus gile ard, tá na soilse seo oiriúnach d'iarratais ar chomharthaíocht faoi dhíon.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Multi - soilse datha |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | RGB LEDS |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | PLCC-4 |
| Dath soilsithe: | RGB |
| Tonnfhad/teocht datha: | 630 nm, 527 nm, 470 nm |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 20 mA |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 1.9 V, 3 V, 3 V |
| Rátáil Chumhachta: | 130 MW, 100 MW, 100 MW |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 2.4 mm |
| Cruth lionsa: | Thart timpeall |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Airde: | 1.9 mm |
| Fad: | 3.2 mm |
| Déine Luminous: | 71 mcd, 140 mcd, 36 mcd |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 100 C |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Íogair taise: | Tá |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Cineál Táirge: | Multi - soilse datha |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 2000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Multi - soilse datha |
| VR - Voltas droim ar ais: | 5 V |
| Leithead: | 2.8 mm |
| Meáchan aonaid: | 0.003633 oz |
Clibeanna Te: ClvBA - fka {- CAEDH8BBB7A363, CHINA CLVBA - FKA - CAEDH8BBB7A363 Monaróirí, soláthróirí, Factory, Factory
'Nar par ya:CXA2520-0000-000N0UP440G
Next2:Xpgdwt - B1-0000-00KE1
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







