
CXA1304-0000-000C00C20E3
Soilse bána bán 5000 K 75-Cri, Xlamp CXA1304-9V
Cur síos
Leathnaíonn an t -eagar faoi stiúir XLAMP® CXA1304 teaghlach ard -flux, eagair il -dhé -dhé i ardán níos lú, éasca le húsáid. Le hiontaofacht soilsithe Xlamp faoi stiúir, cuireann dromchla beag, astaithe aonfhoirmeach CXA1304 feidhmchláir soilsithe treo agus neamh -dhifriúla ar chumas na n -iarratas soilsithe treo agus neamhthreoch lena n -áirítear dearaí iarfheistithe agus luminaire. Ar fáil i gcomhsheasmhacht datha 2 chéim, 3-céim agus 4-chéim, agus ina bhfuil foinse optúil 6-mm, tugann an CXA1304 leibhéil nua flosc agus éifeachtúlachta don fhachtóir foirme seo. Soláthraíonn an Treoir Dearaidh faoi stiúir teaghlaigh CX faisnéis bhunúsach ar na riachtanais chun an CXA1304 LED a úsáid go rathúil i ndearaí luminaire.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse cob bán |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | Cob - sliseanna - ar - bord |
| Dath soilsithe: | Bán fionnuar |
| Tonnfhad/teocht datha: | 5000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 440 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 70 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 115 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 400 mA |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 9 V |
| Rátáil Chumhachta: | 3.6 W |
| Fad: | 13.35 mm |
| Leithead: | 13.35 mm |
| Airde: | 1.15 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 85 C |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Toisí lionsa: | 6 mm |
| Cruth lionsa: | Thart timpeall |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Sraith: | CXA1304 |
| Pacáistiú: | Tráidire |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Méid faoi stiúir: | 13.35 mm x 13.35 mm x 1.55 mm |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 100 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| Meáchan aonaid: | 0.026455 oz |
Clibeanna Te: CXA1304-0000-000C00C20E3, CXA1304-0000-000C00C20E3 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







