
CXA1507-0000-000F00G227G
Soilse bána bán 2700 K 80-Cri, Xlamp CXA1507-18V
Cur síos
Leathnaíonn an t -eagar faoi stiúir XLAMP® CXA1507 Family Cree LED de eagair ard -flux, eagair il -dhé i ardán níos lú, éasca le húsáid. Le hiontaofacht soilsithe Xlamp LED, cuireann dromchla beag, astaithe aonfhoirmeach CXA1507 feidhmchláir soilsithe treo agus neamh -dhirectional ar chumas na n -iarratas soilsithe treo agus neamhthreoch, lena n -áirítear dearaí iarfheistithe lampa agus luminaire. Ar fáil i gcomhsheasmhacht datha 2 -céim, 3 -céim agus 4 -céim, agus ina bhfuil foinse optúil 9 -mm, tugann an CXA1507 leibhéil nua flosc agus éifeachtúlachta don fhachtóir foirme seo. Soláthraíonn an Treoir Dearaidh faoi stiúir teaghlaigh CX faisnéis bhunúsach ar na riachtanais chun an CXA1507 LED a úsáid go rathúil i ndearaí luminaire.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse cob bán |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | Cob - sliseanna - ar - bord |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 2700 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 780 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 80 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 115 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 400 mA |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 18 V |
| Rátáil Chumhachta: | 14.8 W |
| Fad: | 15.85 mm |
| Leithead: | 15.85 mm |
| Airde: | 1.7 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 85 C |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Toisí lionsa: | 8.9 mm |
| Cruth lionsa: | Thart timpeall |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Sraith: | CXA1507 |
| Pacáistiú: | Tráidire |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Méid LED: | 15.85 mm x 15.85 mm x 1.7 mm |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 100 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Lár - soilse cumhachta |
Clibeanna Te: CXA1507-0000-000F00G227G, CXA1507-0000-000F00G227G CXA1507-0000-000F00G227G Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







