
CXB1830-0000-000N0HU230G
Soilse bána bán 3000 K 80-Cri, xlamp CXB1830-36V
Cur síos
Tá an t -eagar LED XLAMP® CXB1830 ina bhall den dara glúin de theaghlach CXA a sheachadann suas le 30% níos airde agus suas le 20% níos airde ná an chéad ghlúin sa Les céanna. Soláthraíonn an dara glúin ardfheidhmíochta CXA LED titim - in uasghrádú feidhmíochta go dearaí faoi stiúir CXA atá ann cheana féin chun am forbartha táirgí a ghiorrú. Ina theannta sin, cuireann na soilse CXB ar chumas monaróirí soilsithe an fheidhmíocht chéanna nó níos fearr a bhaint amach le Les níos lú, rud a chuireann ar chumas luminaire níos lú, níos tionchair. Ar fáil i mboscaí bruscair 2-céim, 3-chéim agus 5-chéim EasyWhite® agus boscaí bruscair datha 2-céim agus 3-céim, seachadann an CXB1830 aschur ard-lumen agus ardéifeachtúlacht i bpacáiste amháin, éasca le húsáid a chuireann deireadh leis an ngá le sádrú a athdhéanamh. Soláthraíonn an Treoir Dearaidh faoi stiúir teaghlaigh CX bunfhaisnéis ar na riachtanais chun an CXB1830 LED a úsáid go rathúil i ndearaí luminaire.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse cob bán |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | Cob - sliseanna - ar - bord |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 3000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 3680 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 80 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 115 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 800 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 35 V |
| Rátáil Chumhachta: | 28 W |
| Fad: | 17.85 mm |
| Leithead: | 17.85 mm |
| Airde: | 1.7 mm |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Toisí lionsa: | 14 mm |
| Cruth lionsa: | Thart timpeall |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Sraith: | CXB1830 |
| Pacáistiú: | Tráidire |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Méid LED: | 17.85 mm x 17.85 mm x 1.7 mm |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 100 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Xlamp |
| Cineál: | Soilse cumhachta ísle |
| Meáchan aonaid: | 0.270728 oz |
Clibeanna Te: CXB1830-0000-000N0HU230G, CXB1830-0000-000N0HU230G Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







