
XHP50B-00-0000-0D0HH430G
Soilse bána bán 3000 K 80-Cri, xlamp xhp50b
Cur síos
Is é an Xlamp® XHP50.2 LED an chéad ghlúin eile de na soilse ardchumhachta ard -ard a sheachadann an costas is ísle tríd an dlús is fearr, an iontaofacht agus an chomhsheasmhacht datha. Tógtha ar an ardteicneolaíocht is déanaí de chuid Cree LED - Power LED, feabhsaíonn an XHP50.2 LED an dlús lumen, na tréithe voltais, an iontaofacht agus an fheidhmíocht optúil de chuid an XHP50 faoi stiúir sa lorg 5.0 mm x 5.0 mm céanna. Soláthraíonn an LED nua XHP50.2 uasghrádú éasca chun LPW córais níos airde a bhaint amach do mhonaróirí soilsithe le dearaí XHP50 atá ann cheana féin, rud a chuireann deireadh le costais athdheartha. Cuireann a dhlús lumen thar cuimse agus a shaolré níos faide ag teochtaí oibriúcháin níos airde ar chumas dearaí soilsithe nua agus nuálacha ag costais níos ísle córais.
|
Tréith táirge |
Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 3000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 970 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 80 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 700 mA |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 12 V |
| Rátáil Chumhachta: | 8.4 W |
| Fad: | 5 mm |
| Leithead: | 5 mm |
| Airde: | 3.5 mm |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 85 C |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 5 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Idirleata |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 500 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse cumhachta ísle |
| Meáchan aonaid: | 0.007443 oz |
Clibeanna Te: XHP50B-00-0000-0D0HHH430G, CHINA XHP50B-00-0000-0D0HH430G Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







