
XHP70D-00-0000-0D00N20E1
Soilse bána bán 6500 K 68-Cri, xlamp xhp70d
Cur síos
Is iad na soilse Xlamp® XHP70.3 an tríú glúin de na soilse ardchumhachta ard -ard a sheachadann an dlús, an iontaofacht agus an rialú optúil is fearr atá ar fáil ina méid. Trí na buntáistí teaghlaigh XHP a ghiaráil, is féidir le monaróirí soilsithe a gcostas córais a laghdú go suntasach trí níos lú optaic, PCBanna agus slogaidí teasa a úsáid le soilse caighdeánacha.
Seachadann na soilse teaghlaigh tríú glúin XHP feidhmíocht optúil feabhsaithe i gcomparáid leis na glúine roimhe seo, le déine níos airde trí optaic ná an dara glúin agus an déine ais is airde atá ag an teaghlach XHP ar -.
Xlamp XHP70.3 Déantar LEDanna a bharrfheabhsú le haghaidh feidhmchlár soilsithe lasmuigh agus préimhe faoi dhíon a dteastaíonn suimeanna móra aschuir solais uathu ó luminaires beaga, amhail staidiam, limistéar lasmuigh agus aire ailtireachta.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 2828 (7070 méadrach) |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 6500 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 1751 LM |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 68 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 4.8 A, 2.4 A |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 6 V, 12 V |
| Fad: | 7 mm |
| Leithead: | 7 mm |
| Airde: | 4.49 mm |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 150 C |
| Toisí lionsa: | 7.52 mm x 0.56 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Sraith: | XHP70D |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 1000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
Clibeanna Te: XHP70D-00-0000-0D00N20E1, An tSín XHP70D-00-0000-0D00N20E1 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







