
Xhp70d - H0-0000-0D0BN40E5
Soilse bána bán 4000 K 70-CRI, Xlamp XHP70D
Cur síos
Is iad na soilse Xlamp® XHP70.3 an tríú glúin de na soilse ardchumhachta ard -ard a sheachadann an dlús, an iontaofacht agus an rialú optúil is fearr atá ar fáil ina méid. Trí na buntáistí teaghlaigh XHP a ghiaráil, is féidir le monaróirí soilsithe a gcostas córais a laghdú go suntasach trí níos lú optaic, PCBanna agus slogaidí teasa a úsáid le soilse caighdeánacha.
Seachadann na soilse teaghlaigh tríú glúin XHP feidhmíocht optúil feabhsaithe i gcomparáid leis na glúine roimhe seo, le déine níos airde trí optaic ná an dara glúin agus an déine ais is airde atá ag an teaghlach XHP ar -.
Xlamp XHP70.3 Déantar LEDanna a bharrfheabhsú le haghaidh feidhmchlár soilsithe lasmuigh agus préimhe faoi dhíon a dteastaíonn suimeanna móra aschuir solais uathu ó luminaires beaga, amhail staidiam, limistéar lasmuigh agus aire ailtireachta.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 2828 (7070 méadrach) |
| Dath soilsithe: | Bán neodrach |
| Tonnfhad/teocht datha: | 4000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 1.883 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 70 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 1.05 A |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 12 V |
| Fad: | 7 mm |
| Leithead: | 7 mm |
| Airde: | 4.49 mm |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 150 C |
| Toisí lionsa: | 7 mm x 7 mm |
| Cruth lionsa: | Cearnóg |
| Sraith: | Xhp70d - Hi |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 1000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
Clibeanna Te: XHP70D - H0 {- 0000-0D0BN40E5, An tSín XHP70D-H0-0000-0D0BN40E5 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







