
Cur síos
Tógann an LED XLAMP® XP - E2 ar fheidhmíocht gan fasach an bhunaidh XP {- e trí aschur lumen a mhéadú suas le 20% agus foinse amháin faoi stiúir báis a sholáthar do rialú optúil beacht. Roinneann an XP - E2 an lorg céanna leis an mbun -XP - e, ag soláthar cosán uasghrádaithe gan uaim do níos mó lumens agus/nó éifeachtúlacht níos mó agus an timthriall dearaidh a ghiorrú do chustaiméirí XP atá ann cheana féin.
Xlamp XP - Is iad na soilse E2 an rogha idéalach le haghaidh feidhmchlár soilsithe ina bhfuil gá le haschur ard -solais agus éifeachtúlacht uasta, mar shampla lampaí iarfheistithe LED, lasmuigh, iniompartha, iniompartha, treorach, feithicil éigeandála nó ailtireachta.
Tairgeann an XP - E2 LED rogha R i bhfad dearg. Sa doiciméad seo, seasann an téarma dearg i bhfad an XP dearg {- E2 faoi stiúir gan aird a thabhairt ar a éifeachtúlacht. Baintear úsáid as na téarmaí i bhfad dearg agus an líne i bhfad dearg nuair is gá chun feidhmíocht an XP {- e2 s a idirdhealú i bhfad dearg faoi stiúir ón XP - E2 LED gan an rogha líne S.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse datha aonair |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | LEDS AMBER |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | SMD |
| Tonnfhad/teocht datha: | 595 nm |
| Dath soilsithe: | Ómra |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 62 lm |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 350 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.2 V |
| Rátáil Chumhachta: | 3 W |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 3.06 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Soiléir |
| Sraith: | Xpebam |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Airde: | 2.26 mm |
| Méid LED: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.26 mm |
| Fad: | 3.45 mm |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 150 C |
| Cineál Táirge: | Soilse datha aonair |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 1000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Xlamp |
| Cineál: | Soilse datha aonair |
| Ag féachaint ar uillinn: | 130 deg |
| VR - Voltas droim ar ais: | 5 V |
| Leithead: | 3.45 mm |
| Meáchan aonaid: | 0.013044 oz |
Clibeanna Te: xpebam - l1 {- 0000-00601, China XPEBAM-L1-0000-00601 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







