
XTEAWT-00-0000-000000GE1
Soilse bána bán 6500 k min - cri xlamp xteawt
Cur síos
Optamaithe le haghaidh treorach treorach, ard - lumen, ó iarfheistithe laistigh agus lasmuigh go hiarmhairtí iniompartha agus lampa, seachadann an Xlamp® XT - E LED ardfheidhmíocht agus ard -iontaofacht sa chostas XP/XT. Tairgeann an XT - E LED na buntáistí a bhaineann leis an ardán XT/XP - dlúth agus cruthaithe 3.45 mm x 3.45 mm pacáiste agus éiceachóras bunaithe - ag cur ar chumas monaróirí soilsithe an próiseas dearaidh a shimpliú agus am a ghiorrú chun an mhargaidh.
Tá an XT - E LED ar fáil i Ríoga Gorm agus Bán. Tairgeann an XT - E faoi stiúir rogha ardéifeachtachta. Sa doiciméad seo, seasann an téarma bán don XT bán {- e faoi stiúir gan aird a thabhairt ar a éifeachtúlacht. Baintear úsáid as na téarmaí caighdeánacha agus ardéifeachtúlachta nuair is gá chun feidhmíocht an ardéifeachtúlachta XT {{}} e a idirdhealú ón XT {- faoi stiúir gan an rogha ardéifeachtúlachta.
| Tréith táirge |
Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 1414 (3535 méadrach) |
| Dath soilsithe: | Bán fionnuar |
| Tonnfhad/teocht datha: | 6500 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 130 lm |
| Ag féachaint ar uillinn: | 115 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 350 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.85 V |
| Rátáil Chumhachta: | 1 W |
| Fad: | 3.45 mm |
| Leithead: | 3.45 mm |
| Airde: | 2.36 mm |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 150 C |
| Dath lionsa: | Buí |
| Toisí lionsa: | 3.06 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Idirleata |
| Sraith: | Xteawt |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Méid LED: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.36 mm |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 1000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Xlamp |
| Cineál: | Soilse cumhachta ísle |
| VR - Voltas droim ar ais: | 5 V |
| Meáchan aonaid: | 0.003527 oz |
Clibeanna Te: XTEAWT-00-0000-000000GE1, An tSín XTeawt-00-0000-000000GE1 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







