
Cur síos
Tá méid pacáiste dlúth ag Luxeon 3014 de 3.0mm x 1.4mm x 0.70mm - idéalach chun aschur solais aonfhoirmeach a bhaint amach áit a bhfuil spás teoranta, amhail feidhmchláir líneacha, soilsiú feadán, agus comharthaíocht. Is é Luxeon 3014 dath te - atá dírithe ar theocht acomhal de 65 céim, ag cinntiú comhsheasmhachta datha agus ag freastal ar chaighdeáin ANSI ag coinníollacha oibriúcháin.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Lumileds |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 3014 |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 2700 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 26 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 80 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 116 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 60 ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 3.1 V |
| Rátáil Chumhachta: | 180 MW |
| Fad: | 3 mm |
| Leithead: | 1.4 mm |
| Airde: | 0.75 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 105 C |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Toisí lionsa: | 2.5 mm x 1.15 mm |
| Cruth lionsa: | Dronuilleogach |
| Trédhearcacht lionsa: | Idirleata |
| Sraith: | Luxeon 3014 |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Branda: | Lumileds |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 3000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Sómhar |
| Cineál: | Lár - soilse cumhachta |
| Meáchan aonaid: | 0.008122 oz |
Clibeanna Te: L130-2780HE1400001, an tSín L130-2780HE1400001 monaróirí, soláthróirí, monarcha
'Nar par ya:L130-5780001400001
Next2:L150-4080500600000
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







