
Cur síos
LUXEON 3030 2Is flosc ard, te-dathdhírithe lárchumhachta é LED.Hot-cinntíonn spriocdhíriú dathanna go bhfuil na LEDanna laistigh de sprioc datha ag coinníollacha feidhmithe-85 céim . Ag baint úsáide as pacáistiú caighdeánach tionscail de 3.0mm x 3.0mm agus 6V tuaslagán astaithe dromchla-suite, tagann LUXEON 3030 2D Line i ngach CCT ANSI agus seachadann sé an éifeachtúlacht agus an iontaofacht atá ag teastáil do mhargaí soilsithe laistigh agus lasmuigh.
| Tréith Táirge | Luach Tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Lumileds |
| Catagóir Táirge: | Soilse bán |
| RoHS: | Sonraí |
| Táirge: | Soilse bán |
| Stíl Gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 3030 |
| Dath Soilsithe: | Bán teolaí |
| Tonnfhad/Dath Teocht: | 3000 K |
| Flosc lonrúil/Flosc Radiant: | 113 lm |
| Innéacs Rindreála Dathanna - CRI: | 80 |
| Uillinn amhairc: | 116 deg |
| Má tá - Ar Aghaidh Reatha: | 120 mA |
| Vf - Voltas Ar Aghaidh: | 6 V |
| Rátáil Cumhachta: | 720 mW |
| Fad: | 3 mm |
| Leithead: | 3 mm |
| Airde: | 0.66 mm |
| Teocht Íosta Oibriúcháin: | - 40 C |
| Teocht Uasta Oibriúcháin: | + 105 C |
| Dath an Lionsa: | Tinted |
| Toisí Lionsa: | 2.6 mm |
| Cruth Lionsa: | Babhta Maol |
| Trédhearcacht Lionsa: | idirleata |
| Sraith: | LUXEON 3030 2D |
| Pacáistiú: | Ríl |
| Branda: | Lumileds |
| Íogaire Taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse bán |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 5000 |
| Fochatagóir: | Soilse |
| Trádainm: | LUXEON |
| Cineál: | Lár-Léirsí cumhachta |
| Meáchan Aonaid: | 0.082453 unsa |
Clibeanna Te: l130-3080003000x21, an tSín l130-3080003000x21 monaróirí, soláthraithe, monarcha
'Nar par ya:L130-5780003000X21
Next2:L130-5080003000X21
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







