
Cur síos
Luxeon 3030 Tá sé féin agus Luxeon 3030 Plus Plus níos fearr, pacáistí lárchumhachta a tógadh ar oidhreacht líne táirge Luxeon 3030. Feidhmíonn siad mar GO - le réitigh le haghaidh feidhmchlár daingneáin laistigh agus lasmuigh éagsúla a éilíonn feidhmíocht den scoth LM/W agus μmol/J agus ar feadh an tsaoil. Luxeon 3030 He agus Luxeon 3030 Plus glacann sé le struchtúr bruscair quadrant laistigh de 3 SDCM, a chuireann ar chumas 2 SDCM trí phreabadh. Futhermore, leis an teicneolaíocht oíche is déanaí, Luxeon 3030 Chuir sé ar chumas réitigh amuigh faoin aer réabhlóideach a bhí cairdiúil don chomhshaol le hábhar gorm faoi bhun 2%
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Lumileds |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 3030 |
| Dath soilsithe: | Bán neodrach |
| Tonnfhad/teocht datha: | 4000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 37 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 80 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 110 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 65 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.8 V |
| Rátáil Chumhachta: | 180 MW |
| Fad: | 3 mm |
| Leithead: | 3 mm |
| Airde: | 0.66 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 105 C |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Toisí lionsa: | 2.6 mm x 2.6 mm |
| Cruth lionsa: | Cearnóg |
| Trédhearcacht lionsa: | Idirleata |
| Sraith: | Luxeon 3030 sé móide |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Lumileds |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 5000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Sómhar |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
Clibeanna Te: L130-4080HA30000B1, an tSín L130-4080ha30000b1 monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







