
Cur síos
Is pacáiste ardchumhachta é Luxeon 5050 a sholáthraíonn luminance ard ó phacáiste Super láidir chun dearaí daingneáin atá éifeachtach ó thaobh costais agus iontaofa a chumasú . Baineann Luxeon 5050 úsáid as caighdeán tionscail 5050 Dromchla Dromchla le Dromchla astaíochta beag beag (Les 5050 5050 5050 5050 5050 5050 5050 5050 5050 5050 5050 5050 5050 COTHRÚ 5050 5050 5050 FORSANT 5050 5050 5050 ATRÁTHAR FORSANT 5050 5050 5050 FORSANT 5050 5050 ATRÁTHAR FORSAIDH 5050 5050 FORSAIDH 5050 5050 ATHRÚ AR FHREAGRA 5050 ATHRÚ AR FHREAGRA 5050 ATHRÚ ATHRÚ AR FHREAGRAÍO Plus, ceithre líne táirge {. Tagann Luxeon 5050 i 70CRI, 80CRI agus 90CRI le raon leathan CCTanna, agus cuireann sé sprioc-dhath ar fáil chun a chinntiú go bhfuil na LEDanna laistigh de sprioc datha ag coinníollacha iarratais de 85 céim .} FutHermore, leis an ábhar is déanaí de theicneolaíocht NightScape, an t-ábhar a bhí ag teacht chun cinn faoi theicneolaíocht an bhlueálaithe faoi thalamh an chomhshaoil a bhaineann le hathchruinniú an chomhshaoil a bhaineann le hathchruinniú na n-ábhair bhlue. 2%.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Lumileds |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse gairneoireachta |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 2020 (5050 méadrach) |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 3000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 667 LM |
| Innéacs rindreála dathanna - CRI: | 70 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 116 deg |
| Más rud é - ar aghaidh reatha: | 160 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 24 V |
| Rátáil Chumhachta: | 3.8 W |
| Fad: | 5 mm |
| Leithead: | 5 mm |
| Airde: | 0.7 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 105 C |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Toisí lionsa: | 4.56 mm |
| Cruth lionsa: | Thart timpeall |
| Trédhearcacht lionsa: | Idirleata |
| Sraith: | Luxeon Sunplus 5050 |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Branda: | Lumileds |
| Méid faoi stiúir: | 5 mm x 5 mm |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 1000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Sómhar |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| Meáchan aonaid: | 0.004030 oz |
Clibeanna Te: l 150-3070502400000, an tSín l {150-3070502400000 monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







