
L2C4-4090-L04E1200
Soilse bána bán 4000 K 90-CRI, Luxeon Cx Plus Cob
Cur síos
Tá sé tháirge ag Luxeon Cx Plus Cob a chlúdaíonn pacáistí lumen idir 500 agus 7,000 lumens i lorg caighdeánach. Mar gheall ar a fhriotaíocht theirmeach agus a ábhar substráit láidir a thionscail, cuireann Luxeon CX móide CoB ar chumas daingneáin with, níos éifeachtaí. Baineann Luxeon Cx Plus COB le héiceachóras atá ann cheana féin le haghaidh dearadh tapa agus láithreach - agus optaic, clampaí agus doiciméadú atá ann cheana a choinneáil.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Lumileds |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Srianta loingseoireachta: |
Ní dhíolann Mouser an táirge seo faoi láthair i do réigiún. |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse cob bán |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 7070 (1818 méadrach) |
| Dath soilsithe: | Bán neodrach |
| Tonnfhad/teocht datha: | 4000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 1845 LM |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 90 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 115 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 450 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 34.8 V |
| Fad: | 17.85 mm |
| Leithead: | 17.85 mm |
| Airde: | 1.7 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 105 C |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Trédhearcacht lionsa: | Idirleata |
| Sraith: | Luxeon cx móide cob |
| Pacáistiú: | Fead |
| Branda: | Lumileds |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 100 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Sómhar |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
Clibeanna Te: L2C4-4090-L04E1200, an tSín L2C4-4090-L04E1200 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
'Nar par ya:L150-40705006000S0
Next2:L130-5780002011001
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







