
Cur síos
Is flosc ard é Luxeon Rebel Es a thugann an tsolúbthacht duit a theastaíonn uait chun luminaires agus lampaí a dhearadh le haghaidh feidhmeanna soilsithe lasmuigh agus tionsclaíoch agus iad a thabhairt chuig an margadh. Tástáladh agus binned ag 700mA, dearadh go muiníneach Luxeon Rebel ES in iarratais lumen ard nó cruthaíonn siad níos mó feistí atá tíosach ar fhuinneamh ag baint úsáide as an astaire céanna. Tá monaróirí agus dearthóirí luminaire ag brath ar reibiliúnach luxeon le haghaidh cáilíochta, iontaofachta agus i bhfeidhmíocht feiste -.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Lumileds |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | SMD |
| Dath soilsithe: | Bán fionnuar |
| Tonnfhad/teocht datha: | 5650 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 200 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 60 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 700 mA |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.9 V |
| Rátáil Chumhachta: | 2 W |
| Fad: | 4.49 mm |
| Leithead: | 3.05 mm |
| Airde: | 1.98 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 135 C |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 2.55 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Soiléir |
| Sraith: | Reibiliúnach luxeon |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Lumileds |
| Méid LED: | 4.49 mm x 3.05 mm x 1.98 mm |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 1000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Sómhar |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| Meáchan aonaid: | 0.013757 oz |
Clibeanna Te: lxml - PWC2, an tSín lxml - PWC2 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
'Nar par ya:L1HX-3090200000000
Next2:L150-57805006000H0
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







