
CXM-7-40-90-36-AA00-F2-2
Soilse bána bán 4000 K 90-CRI, Sraith CXM-7
Cur síos
Gnéithe:
• Aschur agus éifeachtúlacht ard lumen tipiciúil
• Níos mó ná 720 lm, 125 LPW @ 3000k, 25ºC
• Níos mó ná 780 lm, 137 LPW @ 5000k, 25ºC
• Raon CCT iomlán 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 5000K agus 6500K
• 80 nó 90 CRI Min. suas le 95 nóiméad. i mbán te
• Cruinneas binning dath 3 SDCM
• aonfhoirmeacht agus dath astaíochta optúla den scoth thar chomhsheasmhacht uillinne
• Cobhsaíocht datha fadtéarmach eisceachtúil
• Seoltacht teirmeach níos fearr le haghaidh leathadh teasa aonfhoirmeach
• Tá sé neamhdhíobhálach don chomhshaol: ROHS agus comhlíontach a bhaint amach
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Feistí luminus |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | Cob - sliseanna - ar - bord |
| Dath soilsithe: | Bán neodrach |
| Tonnfhad/teocht datha: | 4000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 600 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 90 |
| Sraith: | Xnova |
| Pacáistiú: | Tráidire |
| Branda: | Feistí luminus |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 400 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| Meáchan aonaid: | 0.213004 oz |
Clibeanna Te: CXM-7-40-90-36-AA00-F2-2, CXM-7-40-90-36-AA00-F2-2-2-2-2-2-2-
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







