
MP-1616-2103-18-90
Soilse bána bán 1800 K 90-CRI, Sraith MP-1616
Cur síos
Gnéithe:
• uillinn féachana leathan: 135 céim
• Dath lumen te spriocdhírithe
• 1.63W cumhacht ionchuir oibriúcháin uasta
• Dlúth: 1.6mm x 1.6mm
• Ard -éifeachtúlacht: suas le 143 lumens in aghaidh an vata
• Roghnú Dath Leathan: 1800K-6500K
• Ionchur 6V
• Comhoiriúnach le trealamh uathoibríoch socrúcháin
• Comhoiriúnach le próiseas sádróra infridhearg refrower
• ROHS agus comhlíontach a bhaint amach
Feidhmithe
• Lampaí athsholáthair
• Soilsiú painéil
• Soilse síos • Soilsiú cuas
• Soilsiú ailtireachta
• Soilsiú cainéal
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Feistí luminus |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 1616 (4040 méadrach) |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 1800 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 66 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 90 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 135 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 150 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 6.2 V |
| Rátáil Chumhachta: | 930 MW |
| Fad: | 1.6 mm |
| Leithead: | 1.6 mm |
| Airde: | 0.9 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 85 C |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Toisí lionsa: | 1.6 mm x 1.6 mm |
| Cruth lionsa: | Cearnóg |
| Trédhearcacht lionsa: | Idirleata |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Feistí luminus |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 3000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| Meáchan aonaid: | 0.002356 oz |
Clibeanna Te: MP-1616-2103-18-90, an tSín MP-1616-2103-18-90 monaróirí, soláthróirí, monarcha
'Nar par ya:MP-1616-2103-30-90
Next2:CXM-3-30-90-18-AC40-F5-3
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







