
Cur síos
GT JTLPS1.13 DURIS® E 2835 Soláthraíonn an Teaghlach Dath Duris® E 2835 Éifeachtúlacht Uachtarach den scoth i gCaighdeán Tionscail Cost -Éifeachtach LED. Ní theipeann ar Duris® E 2835 a fheidhmíocht ar leibhéal an chórais a chur ina luí ar leibhéal an chórais.
Feidhmithe
{- Ailtireacht
{- iarfheistiú lampa
{- soilsiú giúmar
{- Soilsiú Céim (LED & LASER)
Bheith ann
Pacáiste {-: Pacáiste Smt Bán, roisín silicone daite daite
- clóscríobh. Radaíocht: 120 Céim (Astaire Lambertian)
- ESD: 2 kV acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Aicme 2)
{- Flux luminous: typ . 67.7 lm
{- éifeachtúlacht luminous: typ . 153 lm/w
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Soilse datha aonair |
| Rohs: | |
| Táirge: | Soilse glasa |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Tonnfhad/teocht datha: | 525 nm |
| Dath soilsithe: | Faiche |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 80 lm |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 150 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 3 V |
| Rátáil Chumhachta: | 440 MW |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 3.3 mm x 2.8 mm |
| Cruth lionsa: | Dronuilleogach le sidecut |
| Trédhearcacht lionsa: | Idirleata |
| Sraith: | GT JTLPS1.13 |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Ams Osram |
| Airde: | 0.7 mm |
| Fad: | 3.5 mm |
| Déine Luminous: | 25.8 CD |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 100 C |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse datha aonair |
| 10000 | |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Duris |
| Cineál: | Soilse datha aonair |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Leithead: | 2.8 mm |
| Cuid # ailiasanna: | Q65113A1047 |
Clibeanna Te: GT JTLPS1.13-KKLN-25-1, An tSín GT JTLPS1.13-KKLN-25-1 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







