
GW CSSRM1.BM - LUMQ - xx57-1
Φv {= 164 ... 210 lm, 3000 k (má {= 700 ma)
Cur síos
Oslon® Cearnóg GW CSSRM1.BM Feidhmíocht níos airde. Friotaíocht teirmeach níos ísle. Raon sínte na gcoinníollacha tiomána. Is é seo an dara glúin OS - Lon Square.
Feidhmithe
{- siamsaíocht
{- Soilsiú faoi dhíon
{- Soilsiú leighis
{- Soilsiú Allamuigh & Tionscail
Bheith
Pacáiste {-: Pacáiste ceirmeach SMT le lionsa silicone
- clóscríobh. Radaíocht: 120 céim (astaire Lambertian)
Teocht datha {-: 2700K - 4000 k
- Cri: 95 (min.), 97 (cló.)
{- cothabháil lumen: Torthaí tástála de réir IESNA LM-80 ar fáil
- ESD: 8 kV acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Aicme 3b)
{- Flux luminous: typ . 192 lm @ 3000 k, 85 céim
{- éifeachtúlacht luminous: typ . 98 lm/w @ 3000 k, 85 céim
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Srianta seachadta: |
Ní dhíolann Mouser an táirge seo faoi láthair i do réigiún. |
| Rohs: | |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste/Cás: | SMD |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 3000 K |
| Déine luminous: | 63.3 CD |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 192 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 95 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 700 mA |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.8 V |
| Rátáil Chumhachta: | 2 W |
| Fad: | 3 mm |
| Leithead: | 3 mm |
| Airde: | 1.88 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 125 C |
| Sraith: | GW CSSRM1.BM |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Ams Osram |
| Méid LED: | 3.1 mm x 3.1 mm x 1.95 mm |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| 600 | |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Oslon |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| Cuid # ailiasanna: | Q65111A8018 GW CSSRM1.BM - ltmp - xx57-1 Q65111a8018 |
| Meáchan aonaid: | 29 mg |
Clibeanna Te: GW CSSRM1.BM - LUMQ {- xx57 - 1, An tSín GW CSSRM1.BM - LUMQ-XX57-1 Déantóirí, soláthróirí, Factory, Factory,
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







