
GW CSSRM3.EM - N3N6-XX56-1
Soilse bána Osram Oslon Square, GW CSSRM3.EM
Cur síos
Oslon® Cearnóg GW CSSRM3.em an cúigiú glúin de Chearnóg Oslon le patrún radaíochta feabhsaithe agus feidhmíocht fheabhsaithe. An chuid is mó de na dlúthdhiosca ard - cumhacht faoi stiúir le stóinseacht níos fearr, iontaofacht ard, saolré fada agus friotaíocht theirmeach íseal.
Feidhmithe
{- siamsaíocht
{- Soilsiú faoi dhíon
{- Soilsiú Allamuigh & Tionscail
Bheith
Pacáiste {-: Pacáiste ceirmeach SMT le lionsa silicone
- clóscríobh. Radaíocht: 120 Céim (Astaire Lambertian)
Teocht datha {-: 2700K - 5700 k
{- Cri: 80 (min.), 82 (typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kv acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Aicme 3b)
{- Flux luminous: typ . 301 lm @ 3000 k, 85 céim
{- éifeachtúlacht luminous: typ . 153 lm/w @ 3000 k, 85 céim
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 3500 K |
| Déine Luminous: | 101 CD |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 320 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 80 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 700 mA |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.8 V |
| Rátáil Chumhachta: | 2 W |
| Fad: | 3 mm |
| Leithead: | 3 mm |
| Airde: | 2.02 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 125 C |
| Sraith: | GW CSSRM3.EM |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Branda: | Ams Osram |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| 3000 | |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Osló |
| Cineál: | Soilse cumhachta ísle |
| Cuid # ailiasanna: | GW CSSRM3.EM - N3N6-XX56-1-700-R33 Q65113A5018 |
Clibeanna Te: GW CSSRM3.EM - N3N6 - xx56-1, an tSín GW CSSRM3.EM-N3N6-XX56-1 Déantóirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







