
Gw cssrm3.pm - p1p3-a535-1-1
Φv {= 370 ... 400 lm, 4000 k (má tá {= 700 ma)
Cur síos
Oslon ™ Cearnóg GW CSSRM3.pm an cúigiú glúin de Chearnóg Oslon le feidhmíocht fheabhsaithe. An chuid is mó de na dlúthdhiosca ard - cumhacht faoi stiúir le stóinseacht níos fearr, iontaofacht ard, saolré fada agus friotaíocht theirmeach íseal.
Iarratais
{- Talmhaíocht & Gairneoireacht
{- siamsaíocht
{- Soilsiú Allamuigh & Tionscail
Bheith ann
Pacáiste {-: Pacáiste ceirmeach SMT le lionsa silicone
- clóscríobh. Radaíocht: 120 Céim (Astaire Lambertian)
Teocht datha {-: 2200K {- 6500 k
{- Cri: 70 (min.), 72 (cló.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kv acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Aicme 3b)
{- Flux luminous: typ . 357 lm @ 4000 k, 85 céim
{- éifeachtúlacht luminous: typ . 182 lm/w @ 4000 k, 85 céim
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 1212 (3030 méadrach) |
| Dath soilsithe: | Bán |
| Tonnfhad/teocht datha: | 4000 K |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 700 mA |
| Rátáil Chumhachta: | 2 W |
| Fad: | 3 mm |
| Leithead: | 3 mm |
| Airde: | 2.02 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 125 C |
| Cruth lionsa: | Cearnóg |
| Sraith: | GW CSSRM3.PM |
| Branda: | Ams Osram |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Faoi stiúir - ardchumhacht |
| 3000 | |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Osló |
| Cuid # ailiasanna: | Q65113A8682 |
Clibeanna Te: GW CSSRM3.PM - p1p3 - A535-1, an tSín GW CSSRM3.PM-P1P3-A535-1 Déantóirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







