
GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 AW-1
Multi - soilse datha binning tonnfhad níos déine le CRI ard
Cur síos
Duris ® E 5050 GW J9LHS2.4M
Is é an gléas 5050 RGBW seo an chéad phacáiste 4 - in-1 le haghaidh feidhmchlár soilsithe ginearálta ó AMS Osram. Tá feidhmíocht agus fachtóir foirmithe sa tionscal ann agus geallann sé iontaofacht gan íoc do chustaiméirí. Déantar gach sliseanna a rialú ina n -aonar chun roghanna datha saincheaptha ard a chumasú mar aon le tonnfhad daingean agus binning datha le haghaidh aonchineálacht den scoth.
Iarratais
{- Soilsiú comhthimpeallach
{- siamsaíocht
{- Uathoibriú Baile & Foirgníochta
{- Soilsiú faoi dhíon
{- Soilsiú Allamuigh & Tionscail
{- Róbataic
Bheith
Pacáiste {-: il -{- faoi stiúir dath
- clóscríobh. Radaíocht: 120 Céim (Astaire Lambertian)
Teocht datha {-: 3000k - 5700 k
{- Cri: 82 (min.)
- ESD: 2 kV acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Aicme 2)
Caighdeán Tionscail {-: ROHS agus Reach
{- déine luminous: typ . 15000 mcd @ 3000k
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Multi - soilse datha |
| Rohs: | |
| Táirge: | Soilse rgbw |
| Pacáiste / Cás: | 2020 (5050 méadrach) |
| Tonnfhad/teocht datha: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 38.9 lm |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 100 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Rátáil Chumhachta: | 210 MW, 300 MW, 310 MW, 290 MW |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Branda: | Ams Osram |
| Airde: | 11 mm |
| Fad: | 50 mm |
| Déine luminous: | 13 CD |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 85 C |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Íogair taise: | Tá |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Cineál Táirge: | Multi - soilse datha |
| Sraith: | GW J9LHS2.4M |
| 1000 | |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Duris |
| Cineál: | Soilse cumhachta ísle |
| Leithead: | 50 mm |
| Cuid # ailiasanna: | Q65113A4660 |
Clibeanna Te: GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+30 aw - 1, An tSín GW J9LHS2.4M-C0C 7-2+35+13+30 AW-1 Monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







