
GW JCLPS2.CM - G9H1-A838-1-2
Φv {= 24.0 ... 30.0 lm, 2700 k (má {= 65 ma)
Cur síos
Duris ® E 3 GW JCLPS2.CM (Gen 2)
An ghlúin nua {- 2 Duris® E 3 a thabhairt isteach a chomhcheanglaíonn éifeachtúlacht níos airde agus flosc níos airde i dtionscal dlúth - Fachtóir foirme comhoiriúnaithe (3.0 mm x 1.4 mm). Tá sé oiriúnach go maith le haghaidh feidhmeanna soilsithe aonchineálacha éagsúla amhail soilsiú líneach chomh maith le hiarratais dheartha caol.
Iarratais
{- Soilse ceantair
{- Downlights/Spotlights
{- iarfheistiú lampa
{- soilsiú giúmar
{- Lampa Tábla
Bheith
Pacáiste {-: Pacáiste Smt Bán, roisín silicone daite daite
- clóscríobh. Radaíocht: 120 Céim (Astaire Lambertian)
Teocht datha {-: 2700K - 6500 k
{- Cri: 90 (min.), 92 (cló.), R9: 50 (min.)
- ESD: 2 kV acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Aicme 2)
{- Flux luminous: typ . 28 lm @ 4000k
{- éifeachtúlacht luminous: typ . 152 lm/w @ 4000k
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | |
| Pacáiste / Cás: | 3014 |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 2700 K |
| Déine Luminous: | 8.64 CD |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 26.4 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 90 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 65 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.85 V |
| Rátáil Chumhachta: | 200 MW |
| Fad: | 3.03 mm |
| Leithead: | 1.35 mm |
| Airde: | 0.7 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 100 C |
| Sraith: | GW JCLPS2.CM |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Ams Osram |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| 10000 | |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Duris |
| Cineál: | Soilse cumhachta ísle |
| Cuid # ailiasanna: | Q65112A8708 |
Clibeanna Te: GW JCLPS2.CM - G9H1 - A838-1-2, an tSín GW JCLPS2.CM-G9H1-A838-1-2 Monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







