
Gw jdsts2.em - H5H8-A232-1-2
Φv {= 34.5 ... 40.5 lm, 5700 k (má {= 65 ma)
Cur síos
Duris ® E 5 GW JDSTS2.EM Caighdeán (Gen 2)
An ghlúin nua {- a thabhairt isteach 2 Duris® E 5 a chomhcheanglaíonn éifeachtúlacht níos airde agus flosc níos airde i bhfachtóir foirme atá comhoiriúnach don tionscal (5.6 mm x 3.0 mm). Tá sé comhoiriúnach go hiomlán lenár bhfeiste Generation-1 chun athsholáthar agus uasghrádú a dhéanamh ar éascaíocht. Tá sé oiriúnach go maith le haghaidh feidhmeanna soilsithe aonchineálacha éagsúla amhail feadáin agus feidhmchláir eile faoi dhíon amhail soilse agus daingneáin cuasaithe oifige.
Feidhmithe
{- Soilsiú faoi dhíon
Bheith
Pacáiste {-: Pacáiste Smt Bán, roisín silicone daite daite
- clóscríobh. Radaíocht: 120 Céim (Astaire Lambertian)
Teocht datha {-: 2700K - 6500 k
{- Cri: 80 (min.), 85 (typ.), R9: 0 (min.)
{- ESD: 5 kV acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
{- Flux luminous: typ . 36 lm @ 4000k
{- Éifeachtúlacht luminous: typ . 204 lm/w @ 4000k
|
Tíopáil |
Teocht dath |
Flosc luminous 1 má=65 ma φv |
| Gw jdsts2.em - H3H7-A838-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H3H7-XX58-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H4H7-A737-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW jdsts2.em - H4H7-XX57-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H7-A636-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H7-xx56-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H6H8-A535-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H6H8-XX55-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H6H8-A333-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H6H8-XX53-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-A232-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-XX52-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-A131-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdsts2.em - H5H8-XX51-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | |
| Pacáiste / Cás: | 5630 |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 5700 K |
| Déine luminous: | 11.4 CD |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 34.5 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 80 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 65 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.75 V |
| Rátáil Chumhachta: | 180 MW |
| Fad: | 5.6 mm |
| Leithead: | 3 mm |
| Airde: | 0.6 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 100 C |
| Sraith: | GW JDSTS2.EM |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Branda: | Ams Osram |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| 10000 | |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Duris |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| Cuid # ailiasanna: | Q65112A8876 |
Clibeanna Te: GW JDSTS2.EM - H5H8 - A232-1-2, an tSín GW JDSTS2.EM-H5H8-A232-1-2 Déantóirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







