
GW Q9LR35.PM - L8M8-XX512-1
Φv {= 160 ... 260 lm, 1800 k (má {= 180 ma)
Cur síos
OSCONIQ® S 5050 GW Q9LR35.PM Cuireann an leagan is déanaí QFN 5050 faoi stiúir an líne 5050 mórthaibhseach - suas le feidhmíocht ardéifeachtúlachta in éineacht le saolré préimhe DLC. Tugann an pacáiste luaidhe OSCONIQ S 5050 seo a chobhsaíocht stóinseachta go leibhéal eile le cosaint creimthe níos fearr a fheabhsaíonn an oiriúnacht do shoilsiú gairmiúil lasmuigh.
Iarratais
{- Soilsiú faoi dhíon
{- Soilsiú Allamuigh & Tionscail
Bheith
Pacáiste {-: Pacáiste Smt Bán, roisín daite idirleata
- clóscríobh. Radaíocht: 120 Céim (Astaire Lambertian)
Teocht datha {-: 1800k {- 6500 k
{- Cri: 70 (min.), R9: -50 (min.)
- ESD: 8 kv acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Aicme 3b)
{- Flux luminous: typ . 234 lm @ 4000 k
{- éifeachtúlacht luminous: typ . 238 lm/w @ 4000 k
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Dath soilsithe: | Bán |
| Tonnfhad/teocht datha: | 1800 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 160 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 70 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 180 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 5.45 V |
| Fad: | 5 mm |
| Leithead: | 5 mm |
| Airde: | 0.75 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 105 C |
| Toisí lionsa: | 4.6 mm x 4.6 mm |
| Cruth lionsa: | Cearnóg |
| Sraith: | OSCONIQ S5050 |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Branda: | Ams Osram |
| Íogair taise: | Tá |
| 1500 | |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Oosconiq |
| Cineál: | Ardéifeachtúlacht |
| Cuid # ailiasanna: | Q65113A9315 |
Clibeanna Te: GW Q9LR35.PM - l8m8 - xx512-1, an tSín GW Q9LR35.PM-L8M8-XX512-1 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







