
GW QSLMS1.SM - H8HV - xx33-1
Φv=39.0 ... 43.5 lm, mountingMethode: sdcm 3, 5000 k (má {= 65 ma)
Cur síos
OSCONIQ ® S 3030 GW QSLMS1.SM Is pacáiste ardéifeachtúlachta é an OSconiq® S 3030 d'iarratais ghairmiúla faoi dhíon. Úsáideann sé teicneolaíocht sliseanna smeach sapphire agus teicneolaíocht speisialta fosfair chun feidhmíocht níos airde a bhaint amach ná riamh. Tairgeann sé iontaofacht den scoth agus tagann sé i bhfachtóir caighdeánach chun titim - a chumasú in athsholáthar.
Feidhmithe
{- Soilsiú faoi dhíon
Bheith ann
Pacáiste {-: Pacáiste Smt Bán
- clóscríobh. Radaíocht: 120 Céim (Astaire Lambertian)
Teocht datha {-: 2700K - 6500 k
{- Cri: 80 (min.), 82 (typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, Aicme 3b)
{- Flux luminous: typ . 41.4 lm @ 4000 k
{- éifeachtúlacht luminous: typ . 235 lm/w @ 4000 k
Feidhmchlár {-: Oiriúnach do shoilsiú ginearálta
{- Dimming domhain cobhsaí ag sruth íseal tiomána ó 1mA
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Dath soilsithe: | Bán |
| Tonnfhad/teocht datha: | 5000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 39 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 80 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 65 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.71 V |
| Fad: | 3 mm |
| Leithead: | 3 mm |
| Airde: | 0.75 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 105 C |
| Toisí lionsa: | 2.65 mm x 2.65 mm |
| Cruth lionsa: | Cearnóg |
| Sraith: | GW QSLMS1.SM |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Branda: | Ams Osram |
| Cumraíocht: | Singil |
| Íogair taise: | Tá |
| 4000 | |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Oosconiq |
| Cuid # ailiasanna: | Q65113A9604 |
Clibeanna Te: GW QSLMS1.SM - H8HV - xx33 - 1, An tSín GW QSLMS1.SM - H8HV-XX33-1 Monaróirí, soláthróirí, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







