
Cur síos
Iarratais
{- Soilsiú comhthimpeallach
{- Comharthaíocht statach
Bheith
Pacáiste {-: Pacáiste Smt Bán, roisín soiléir gan dath
{- Teicneolaíocht sliseanna: ingaalp
- clóscríobh. Radaíocht: 120 Céim (Astaire Lambertian)
Dath {-: λdom=587 nm (● buí)
{- aicme stóinseachta creimthe: 3b
{- Cáilíochtaí: Tá an plean tástála cáilíochta táirge bunaithe ar threoirlínte AEC - Q101 - Rev-C, cáilíocht tástála struis do leathsheoltóirí scoite grád na ngluaisteán.
- ESD: 2 kV acc. chuig ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Soilse datha aonair |
| Srianta loingseoireachta: |
Ní dhíolann Mouser an táirge seo faoi láthair i do réigiún. |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse buí |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | 1715 (4238 méadrach) |
| Tonnfhad/teocht datha: | 587 nm |
| Dath soilsithe: | Buí |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 630 m lm |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 20 mA |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2 V |
| Rátáil Chumhachta: | 80 MW |
| Dath lionsa: | Taobh easnamh |
| Toisí lionsa: | 2.4 mm |
| Cruth lionsa: | Thart timpeall |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Sraith: | Taobh |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Ams Osram |
| Airde: | 4.2 mm |
| Fad: | 4.2 mm |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 100 C |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Soilse datha aonair |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 2000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse datha aonair |
| Ag féachaint ar uillinn: | 120 deg |
| Leithead: | 3.8 mm |
| Cuid # ailiasanna: | LY A676-Q2T1-26-Z Q65110A2264 |
| Meáchan aonaid: | 0.002363 oz |
Clibeanna Te: LY A676-Q2T1-26, CHINA LY A676-Q2T1-26 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
'Nar par ya:GW CS8PM1.PM - lsLU - xx52-1-350-R18
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







