
SFH 4726AS A01
Astairí infridhearg infridhearg 940nm IR Oslon BLK-Sraith
Cur síos
SFH 4726AS A01 Sraith Black Oslon (940 nm) - 150 Céim
Feidhmithe
- Braite in-chábáin
Bheith
- Pacáiste: Silicone soiléir
- Rang stóinseachta creimthe: 3b
- Cáilíochtaí: AEC-Q102 Cáilithe
- ESD: 8 kV acc {. go ANSI/ESDA/JEDEC JS -001 (HBM, Aicme 3b)
- IR LightSource le héifeachtúlacht ard
- astaire stac dúbailte
- Tonnfhad Centroid 940 nm
- Optamaithe le haghaidh oibríocht chuisle reatha ard reatha
- Friotaíocht theirmeach íseal (uas . 6.6 k/w)
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ams Osram |
| Catagóir Táirgí: | Astaithe infridhearg |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Déine radanta: | 280 MW/SR |
| Más rud é - ar aghaidh reatha: | 1 A |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.65 V |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 125 C |
| Cáilíocht: | AEC-Q101 |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Pacáistiú: | An téip a ghearradh |
| Pacáistiú: | Mousereel |
| Branda: | Ams Osram |
| Dath soilsithe: | Infridhearg |
| Íogair taise: | Tá |
| Cineál Táirge: | Astailteoirí IR (soilse IR) |
| Sraith: | SFH 4726AS A01 |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 600 |
| Fochatagóir: | Cumarsáid Sonraí Infridhearg |
| TradEname: | Osló |
| Ag féachaint ar uillinn: | 150 deg |
| Cuid # ailiasanna: | Q65112A0437 |
| Meáchan aonaid: | 0.001093 oz |
Clibeanna Te: SFH 4726AS A01, an tSín SFH 4726AS A01 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
'Nar par ya:SFH 4726AS
Next2:SFH 4726S
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







