
EPP-150-12
Soláthairtí cumhachta lasctha 100.8W 12V 8.4A 150W w/Air éigeantach
Cur síos
Meán go maith EPP - 100 agus Soláthraíonn soláthairtí cumhachta aon-aschuir EPP-150 EPP-150<0.5W no-load power consumption and high power density in a compact 4" x 2" footprint. The EPP-100 series offers high efficiency of up to 92.5%, and the EPP-150 series offers 93%. These modules feature 90VAcgo 264VAcIonchur Uilíoch AC, aschur cúnta 12V/0.3A do lucht leanúna DC seachtrach, a tógadh {- i bhfeidhm PFC gníomhach, agus cumhacht - ar tháscaire LED. I measc na gcosaintí tá ciorcad gearr, ró -ualach, overvoltage, agus ró -fhulaingt. Meán go maith epp - 100 agus epp {- 150 Tagann barántas trí bliana le soláthairtí cumhachta aon-aschuir.
Bheith
- Lorg Dlúth 4 "X 2"
- <0.5W no-load power consumption
- Dlús ardchumhachta
- Ard-éifeachtúlacht suas le 92.5% (EPP-100) nó 93% (EPP-150)
- 90VAcgo 264VAcIonchur uilíoch AC
- Tógtha - i bhfeidhm ghníomhach PFC
- Aschur Cúnta 12V/0.3A do lucht leanúna DC seachtrach
- Ciorcad gearr -
- 75W Comhiompar Aeir Saor in Aisce, 100W le Aer Éigeantach 20CFM (EPP-100)
- Comhiompar aeir saor in aisce 100W, 150W le haer éigeantach 20cfm (EPP-150)
- Cumhacht - ar tháscaire LED
- 101.6mm x 50.8mm x 29mm Toisí (L X W X H)
- Deimhnithe UL / CUL / TUV / CB / CE
- Barántas 3 bliana
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Meán maith |
| Catagóir Táirgí: | Soláthairtí cumhachta a athrú |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soláthairtí a athrú |
| Voltas aschuir - Channel 1: | 12 VDC |
| Líon na n -aschur: | 1 aschur |
| Cumhacht aschuir: | 100.8 W, 150 W |
| Fráma oscailte/iata: | Fráma oscailte |
| Voltas Ionchuir: | 90 VAC go 264 VAC, 127 VDC go 370 VDC |
| Aschur reatha - Channel 1: | 8.4 A, 12.5 A |
| Tionscal: | Tionsclaí |
| Stíl gléasta: | Fonnadh |
| Fad: | 101.6 mm (4 in) |
| Leithead: | 50.8 mm (2 in) |
| Airde: | 28.956 mm (1.14 isteach) |
| Sraith: | EPP-150 |
| Ceaduithe: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Branda: | Meán maith |
| Comhlíonadh: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Minicíocht ionchuir: | 47 Hz go 63 Hz |
| Voltas Leithlise: | 3 kvac |
| Rialachán Luchtaigh: | Rialaithe |
| Pacáistiú: | An chuid |
| Cumhacht - Comhiompar: | 100.8 W |
| Cumhacht - aer éigeantach: | 150 W |
| Cineál Táirge: | Soláthairtí cumhachta a athrú |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 72 |
| Fochatagóir: | Soláthairtí cumhachta |
| Meáchan aonaid: | 7.054792 oz |
Clibeanna Te: EPP-150-12, an tSín EPP-150-12 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







