
HRP-450-36
Soláthairtí cumhachta lasctha 450W 36V 12.5AW/PFC faoi iamh
Cur síos
Gnéithe:
- Universal AC input / Full rangeBuilt-in active PFC function, PF>0.95* Ard -éifeachtúlacht suas le 89.5%le hionchur borrtha 300VAC ar feadh 5 soicind -chosúlacht: ciorcad gearr / ró -ualach / os cionn voltais /
- Thar an teocht
- Tógtha - i CircuitBuilt Teorannaithe Reatha Reatha - i Fan Fuarú ar - Off Control
- Tógtha - i comhartha dc OK
- Tógtha - i bhfeidhm chian -chiall
- Barántas 5 bliana
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Meán maith |
| Catagóir Táirgí: | Soláthairtí cumhachta a athrú |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soláthairtí a athrú |
| Voltas aschuir - Channel 1: | 36 VDC |
| Líon na n -aschur: | 1 aschur |
| Cumhacht aschuir: | 450 W |
| Fráma oscailte/iata: | Faoi iamh |
| Voltas Ionchuir: | 85 VAC go 264 VAC, 120 VDC go 370 VDC |
| Aschur reatha - Channel 1: | 12.5 A |
| Tionscal: | Tionsclaí |
| Stíl gléasta: | Fonnadh |
| Fad: | 218 mm (8.583 isteach) |
| Leithead: | 105 mm (4.134 isteach) |
| Airde: | 41 mm (1.614 isteach) |
| Sraith: | HRP-450 |
| Ceaduithe: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Branda: | Meán maith |
| Comhlíonadh: | EN60950-1, UL60950-1 |
| Cineál Táirge: | Soláthairtí cumhachta a athrú |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 12 |
| Fochatagóir: | Soláthairtí cumhachta |
| Meáchan aonaid: | 2.624 lb. |
Clibeanna Te: HRP-450-36, an tSín HRP-450-36 monaróirí, soláthróirí, monarcha
'Nar par ya:ELG-200-24A
Next2:GC30E-0P1J
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







