
IRM-30-12ST
Modúil Cumhachta AC/DC 30W 12V 2.5A Stíl Chríochfort Scriú
Cur síos
Meán maith IRM - 30 AC {- Is mionaoiseach 30W, aschur aon-aschuir iad Soláthairtí Cumhachta DC le raon voltais ionchuir uilíoch de 85VAcgo 264VAc. Feabhsaíonn an 94V {- 0 cás plaisteach lasair agus - silicone pota an t -éileamh teasa agus comhlíonann sé an t -éileamh creathadh frith -- suas go 5g. Soláthraíonn sé frithsheasmhacht in aghaidh deannaigh agus taise freisin. Tá éifeachtúlacht ard ag IRM - 30 suas le 90% agus an-íseal {- Tomhaltas cumhachta ualaigh faoi bhun 0.1W, ag comhlíonadh riachtanais ísealchumhachta do leictreonaic. Is éard atá sa tsraith mheánach iomlán ar fad ná dearadh Aicme II (gan PIN FG), a chuimsíonn comhpháirteanna scagtha EMI ionsuite agus a chumasaíonn comhlíonadh EN55022 Aicme B. Chomh maith leis an tsamhail chaighdeánach, tá samhail de chineál teirminéil scriú san áireamh i IRM-30.
Bheith
- Ionchur uilíoch AC / raon iomlán
- Dlús dlúth
- Ciorcad gearr, ró -ualach, agus cosaint overvoltage
- Fuarú le comhiompar aeir saor in aisce
- Leithlisiú Aicme II
- Gan aon tomhaltas cumhachta ualaigh<0.1W
- LPS a rith
- 100% Dó an Luchtaigh Iomlán - ar thástáil
- Iontaofacht ard
- Barántas 3 bliana
Feidhmithe
- Trealamh leictreach tionsclaíoch
- Trealamh meicniúil
- Trealamh uathoibrithe monarchan
- Hand - Gléas leictreonach ar siúl
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Meán maith |
| Catagóir Táirgí: | Modúil Cumhachta AC/DC |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Cumhacht aschuir: | 30 W |
| Voltas Ionchuir: | 85 VAC go 264 VAC |
| Líon na n -aschur: | 1 aschur |
| Voltas aschuir - Channel 1: | 12 VDC |
| Aschur reatha - Channel 1: | 2.5 A |
| Fad: | 91 mm |
| Leithead: | 39.5 mm |
| Airde: | 28.5 mm |
| Tionscal: | Tionsclaí |
| Sraith: | IRM-30 |
| Branda: | Meán maith |
| Stíl cháis: | Cuimsithe |
| Minicíocht ionchuir: | 47 Hz go 440 Hz |
| Rialachán Luchtaigh: | Gan rialáil |
| Stíl gléasta: | Fonnadh |
| Fráma oscailte/iata: | Faoi iamh |
| Pacáistiú: | An chuid |
| Cineál Táirge: | AC - Modúil chumhachta DC |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 120 |
| Fochatagóir: | Soláthairtí cumhachta |
| Meáchan aonaid: | 4.232875 oz |
Clibeanna Te: IRM-30-12ST, an tSín IRM-30-12st monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







