
Cur síos
Meán-LRS {- 50 Soláthairtí Cumhachta Aschuir Aschuir Aonair Is soláthairtí cumhachta 50W faoi iamh le dearadh ísealphróifíle 30mm. Le 85VAcgo 264VAcSoláthraíonn an raon ionchuir, an LRS {- 50 soláthairtí cumhachta líne voltais aschuir de 3.3V, 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, agus 48V. Chomh maith le héifeachtúlacht ard 90%, cuireann an cás mogalra miotalach le diomailt teasa agus é ag feidhmiú i gcéim -30 go +70 raon teochta céime faoi chomhiompar aeir gan lucht leanúna. Freastalaíonn an córas deiridh ar riachtanais fuinnimh ar fud an domhain trí thomhaltas cumhachta íseal-ualaigh de níos lú ná 0.2W a sheachadadh.
Bheith
- Ionchur uilíoch AC/raon iomlán
- Seas le 300VAcIonchur borrtha ar feadh 5 soicind
- Aon {- Tomhaltas cumhachta ualach na<0.2W
- Méid Miniature agus 1U Próifíl Íseal
- Teocht ard oibriúcháin suas go +70 céim
- Cosaintí
- Ciorcal gearr
- Ró -uaracht
- Overvoltas
- Fuarú le comhiompar aeir saor in aisce
- Comhlíonadh le IEC/EN 60335-1 (PD3) agus IEC/EN61558-1, -2-16 le haghaidh fearas tí
- Airde oibriúcháin suas le 5000 méadar
- Seasann sé le tástáil creathadh 5G
- Éifeachtúlacht ard, saol fada, agus iontaofacht ard
- Táscaire LED maidir le cumhacht ar
- 100% Dó an Luchtaigh Iomlán - i dtástáil
- Barántas 3 bliana
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Meán maith |
| Catagóir Táirgí: | Soláthairtí cumhachta a athrú |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soláthairtí a athrú |
| Voltas aschuir - Channel 1: | 24 VDC |
| Líon na n -aschur: | 1 aschur |
| Cumhacht aschuir: | 52.8 W |
| Fráma oscailte/iata: | Faoi iamh |
| Voltas Ionchuir: | 85 VAC go 264 VAC, 120 VDC go 373 VDC |
| Aschur reatha - Channel 1: | 2.2 A |
| Tionscal: | Tionsclaí |
| Stíl gléasta: | Paineadh |
| Fad: | 99 mm (3.898 isteach) |
| Leithead: | 82 mm (3.228 isteach) |
| Airde: | 30 mm (1.181 isteach) |
| Sraith: | LRS-50 |
| Branda: | Meán maith |
| Minicíocht ionchuir: | 47 Hz go 63 Hz |
| Pacáistiú: | An chuid |
| Cineál Táirge: | Soláthairtí cumhachta a athrú |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 60 |
| Fochatagóir: | Soláthairtí cumhachta |
| Cuid # ailiasanna: | LM50-20B24 LM50-23B24R2 |
| Meáchan aonaid: | 8.113011 oz |
Clibeanna Te: LRS-50-24, an tSín LRS-50-24 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







