
Cur síos
Meán go maith -450 450 w agus lrs -600 600 w Tá soláthairtí cumhachta lasctha singil - Aschuir soláthairtí cumhachta iata le dearadh próifíle íseal 1U (41mm). Ag glacadh le 115VAcgo 230VAcIonchur (Roghnaigh de réir Switch), an LRS - 450 agus LRS - Soláthraíonn 600 feistí líne voltais aschuir de 5V, 12V, 15V, 24V, 27V, 36V, agus 48V. Chomh maith le héifeachtúlacht ard suas le 92% le lucht leanúna saoil tógtha {- i fada -, oibríonn na soláthairtí cumhachta ó - 20 céim go +65 céim (LRS-600) nó {+70 céim céim (LRS-450) le hualach iomlán. I measc na ngnéithe tá feidhmeanna cosanta iomlána, cumas frith-chreathaidh 5G, agus dearadh fuaraithe lucht leanúna amach. Comhlíonann soláthairtí cumhachta lasctha na rialacháin sábháilteachta idirnáisiúnta agus soláthraíonn an meán-LRS {-450 450 W agus LRS {-600 600 W.
Bheith
- Ciorcad Paitinne Well Well agus Dearadh Cásanna (Uimhir Iarratais 202220241473.0, 202230060511.8))
- Seastáin 300VAcIonchur borrtha ar feadh 5 soicind
- Raon ionchuir AC roghnaithe ag lasc
- Ciorcad gearr -, ró -ualach, overvoltage, agus os cionn - Cosaint teochta
- Fuarú Aeir Éigeantach
- Tógtha {- i lucht leanúna fuaraithe ar - as rialú
- 1U Próifíl Íseal
- Seasann sé le tástáil creathadh 5G
- Éifeachtúlacht ard, saol fada, agus iontaofacht ard
- Barántas 3 bliana
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Meán maith |
| Catagóir Táirgí: | Soláthairtí cumhachta a athrú |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soláthairtí a athrú |
| Voltas aschuir - Channel 1: | 36 VDC |
| Líon na n -aschur: | 1 aschur |
| Cumhacht aschuir: | 599.4 W |
| Fráma oscailte/iata: | Faoi iamh |
| Voltas Ionchuir: | 90 VAC go 132 VAC, 180 VAC go 264 VAC, 255 VDC go 370 VDC |
| Aschur reatha - Channel 1: | 16.6 A |
| Stíl gléasta: | Fonnadh |
| Fad: | 225 mm (8.858 isteach) |
| Leithead: | 124 mm (4.882 isteach) |
| Airde: | 41 mm (1.614 isteach) |
| Sraith: | LRS-600 |
| Branda: | Meán maith |
| Minicíocht ionchuir: | 47 Hz go 63 Hz |
| Rialachán Luchtaigh: | Rialáilte |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 65 C |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 20 C |
| Cineál Táirge: | Soláthairtí cumhachta a athrú |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 15 |
| Fochatagóir: | Soláthairtí cumhachta |
| Cuid # ailiasanna: | LM600-12B36 LM600-20B36 |
| Meáchan aonaid: | 2.094 lb. |
Clibeanna Te: LRS-600-36, an tSín LRS-600-36 monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







