
Cur síos
Meán-LRS {- 75 Tá soláthairtí cumhachta lasctha aschuir aonair faoi iamh - Soláthairtí cumhachta le dearadh ísealphróifíle 30mm. Le 85V iomlánAcgo 264VAcSoláthraíonn an raon ionchuir, an LRS - 75 soláthairtí cumhachta líne voltais aschuir de 5V, 12V, 15V, 24V, 36V, agus 48V. Chomh maith leis an ardéifeachtúlacht suas le 91.5%, cuireann an cás mogalra miotalach le diomailt teasa i raon teochta -30 céim go +70 faoi chomhiompar aeir gan lucht leanúna. Trí thomhaltas cumhachta íseal-ualach (níos lú ná 0.3W) a sheachadadh, is furasta an dearadh córais deiridh a chomhlíonadh go héasca ar riachtanais fuinnimh ar fud an domhain.
Bheith
- Ionchur uilíoch AC/raon iomlán
- Seastáin 300VAcIonchur borrtha do 5s
- Aon {- Tomhaltas cumhachta ualach na<0.2W
- Méid Miniature agus 1U Próifíl Íseal
- Teocht ard oibriúcháin suas go +70 céim
- Cosaintí
- Ciorcal gearr
- Ró -uaracht
- Overvoltas
- Fuarú le comhiompar aeir saor in aisce
- Comhlíonadh le IEC/EN 60335-1 (PD3) agus IEC/EN61558-1, -2-16 le haghaidh fearas tí
- Airde oibriúcháin suas le 5000 méadar
- Seasann sé le tástáil creathadh 5G
- Éifeachtúlacht ard, saol fada, agus iontaofacht ard
- Táscaire LED maidir le cumhacht ar
- 100% Dó an Luchtaigh Iomlán - i dtástáil
- Barántas 3 bliana
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Meán maith |
| Catagóir Táirgí: | Soláthairtí cumhachta a athrú |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soláthairtí a athrú |
| Voltas aschuir - Channel 1: | 12 VDC |
| Líon na n -aschur: | 1 aschur |
| Cumhacht aschuir: | 72 W |
| Fráma oscailte/iata: | Faoi iamh |
| Voltas Ionchuir: | 85 VAC go 264 VAC, 120 VDC go 373 VDC |
| Aschur reatha - Channel 1: | 6 A |
| Tionscal: | Tionsclaí |
| Stíl gléasta: | Paineadh |
| Fad: | 99 mm (3.898 isteach) |
| Leithead: | 97 mm (3.819 isteach) |
| Airde: | 30 mm (1.181 isteach) |
| Sraith: | LRS-75 |
| Branda: | Meán maith |
| Minicíocht ionchuir: | 47 Hz go 63 Hz |
| Cineál Táirge: | Soláthairtí cumhachta a athrú |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 45 |
| Fochatagóir: | Soláthairtí cumhachta |
| Cuid # ailiasanna: | LM75-20B12 LM75-23B12R2 |
| Meáchan aonaid: | 10.582189 oz |
Clibeanna Te: LRS-75-12, an tSín LRS-75-12 monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







