
C13236_Sandra-12-S
Lionsaí faoi stiúir agus Tionóil Array Lens le 71.4x173mm D.
Cur síos
Sandra-12-S-~ 14 Léama Spota Céime
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ledil |
| Catagóir Táirgí: | Lionsaí agus tionóil faoi stiúir |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Cineál Táirge: | Lionsaí faoi stiúir |
| Cineál: | Eagar lionsa |
| Le húsáid le: | Cree, Lumileds, Nichia, Osram |
| Trastomhas: | 67 mm |
| Pacáistiú: | Tráidire |
| Branda: | Ledil |
| Dath: | Glan amach |
| Airde: | 11.1 mm |
| Cruth: | Timpeall ar |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 18 |
| Fochatagóir: | Soilsiú LED |
| Meáchan aonaid: | 0.694897 oz |
Clibeanna Te: C13236_Sandra-12-s, an tSín C13236_Sandra-12-s monaróirí, soláthróirí, monarcha
'Nar par ya:F13671_ANGE - rz - lionsa
Next2:C14724_hb-2x2-www
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







