
C15958_Strada - sq - Cy - NP
Lionsaí agus cóimeálacha faoi stiúir cearnóg lionsa 1 pos 25x25mm (d) 10,1mm (h)
Cur síos
Strada - sq - Cy - NP Bíoma le haghaidh soilsiú ceannbhrat le dáileadh solais batwing. Oiriúnach do shoilsiú siméadrach tolláin.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ledil |
| Catagóir Táirgí: | Lionsaí agus tionóil faoi stiúir |
| Srianta loingseoireachta: |
Ní dhíolann Mouser an táirge seo faoi láthair i do réigiún. |
| Cineál Táirge: | Lionsaí faoi stiúir |
| Cineál: | Lionsa |
| Le húsáid le: | Cree, lumileds |
| Branda: | Ledil |
| Dath: | Glan amach |
| Airde: | 10.1 mm |
| Fad: | 25 mm |
| Cruth: | Cearnóg |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 2058 |
| Fochatagóir: | Soilsiú LED |
| Leithead: | 25 mm |
| Meáchan aonaid: | 0.108467 oz |
Clibeanna Te: C15958_Strada - sq {- Cy {- np, an tSín C15958_Strada - sq - Cy {{7} Monaróirí NP, soláthróirí, monarcha
'Nar par ya:CP11632_LXP3-D
Next2:C17717_zoe - 30-zoom-sub
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







