
Cur síos
Tá lionsaí Ledil do Osram Oslon SSL SSL ar fáil i raon leathan de mhéideanna agus de chumraíochtaí lionsa chun réitigh optúla a sholáthar le soilse Osram Oslon SSL. Tá na lionsaí tánaisteacha seo ceangailte le bioráin suímh, gliú, téip ghreamaitheach, scriúnna, bioráin snap, nó sealbhóir. Tairgeann lionsaí Ledil do Osram Oslon SSL SSL raon de 3-in-1, 3-suas go 7-in-1, agus 7-suas i dteaghlaigh éagsúla.
Bheith
- Lionsaí tánaisteacha
- Ar fáil i raon leathan méideanna agus cumraíochtaí lionsa
- Fastens le bioráin suímh, gliú, téip ghreamaitheach, scriúnna, bioráin snap, nó sealbhóir
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ledil |
| Catagóir Táirgí: | Lionsaí agus tionóil faoi stiúir |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Cineál Táirge: | Lionsaí faoi stiúir |
| Cineál: | Tionól lionsa |
| Trastomhas: | 21.6 mm |
| Ag féachaint ar uillinn: | 10 deg, 52 deg |
| Pacáistiú: | Tráidire |
| Branda: | Ledil |
| Dath: | Glan amach |
| Airde: | 11.7 mm |
| Fad: | 21.6 mm |
| Cruth: | Timpeall ar |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 204 |
| Fochatagóir: | Soilsiú LED |
| Stíl Foirceanta: | Greama |
| Leithead: | 21.6 mm |
| Meáchan aonaid: | 0.105822 oz |
Clibeanna Te: CA11267_HEIDI - o {- 90, an tSín CA11267_HEIDI-O-90 Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
'Nar par ya:CA11268_HEIDI - w
Next2:CA11264_HEIDI - d
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







