
CA16674_OLGA - o
Tionól Lionsaí agus Tionóil faoi stiúir Babhta 1 POS 32.0mm (D) 19,05mm (
Cur síos
Olga - o ~ 20 céim {+ 40 Céim Oval Beam. Tionól le sealbhóir agus téip suiteála.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Ledil |
| Catagóir Táirgí: | Lionsaí agus tionóil faoi stiúir |
| Cineál Táirge: | Lionsaí faoi stiúir |
| Cineál: | Lionsa le sealbhóir |
| Le húsáid le: | Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Samsung, Seoul |
| Trastomhas: | 32 mm |
| Ag féachaint ar uillinn: | 20 deg, 40 deg |
| Pacáistiú: | Tráidire |
| Branda: | Ledil |
| Airde: | 19.1 mm |
| Cruth: | Timpeall ar |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 66 |
| Fochatagóir: | Soilsiú LED |
| Stíl Foirceanta: | Téip, biorán |
| Meáchan aonaid: | 0.373516 oz |
Clibeanna Te: CA16674_OLGA - o, An tSín CA16674_OLGA - o Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
'Nar par ya:CA18063_OLGA - WW
Next2:CA16127_OLGA - s
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







