
Cur síos
Cónascaire fireann painéil; Clampáil collar; 1.5 mm²; 2-POLE; Spásáil bioráin 3.5 mm; liath liath
Ceanntásc bioráin sraithe 2091 le páirc 3.5 mm
Tá an mhír uimhir 2091 - sa cheanntásc bioráin seo 1632/024 - 000 agus cuireann sé ar chumas suiteáil leictreach néata. Ag brath ar iontaofacht a bhfuil tástáil ama air agus do ghléas á dhearadh agat: Tairgeann cónaisc PCB raon leathan féidearthachtaí iarratais. Is iad na toisí (21 x 12.4 x 29) mm i leithead x airde x doimhneacht. Tá an dromchla teagmhála déanta as stáin. Is é Picomax® an córas cónascaire dlúth agus nuálach. Baintear úsáid as fórsa teagmhála earraigh chruach CR-Ni faoi dhó anseo-ní hamháin chun an seoltóir a nascadh ach chun teagmháil a dhéanamh leis an mbiorán cónascaire.
Sonraí nasctha
| Líon iomlán na bpoitéinseal | 2 |
| Líon na gcineálacha ceangail | 1 |
| Líon na leibhéal | 1 |
Ceangal 1
| Uimhir cuaille | 2 |
Sonraí Fisiciúil
| Spásáil bioráin | 3.5 mm / 0.138 orlach |
| Leithead | 21 mm / 0.827 orlach |
| Airde | 12.4 mm / 0.488 orlach |
| Doimhne | 29 mm / 1.142 orlach |
Sonraí meicniúla
| Códú athraitheach | Tá |
| Cineál gléasta | Flange gléasta |
| Cineál gléasta | Feed - trí ghléasadh Gléasadh painéil |
| Frith -- Cosaint uainíochta | Tá |
Plug - i dtaca
| Cineál teagmhála (cónascaire pluggable) | Cónascaire fireann/breiseán |
| Cónascaire (cineál nasctha) | le haghaidh cónascaire pluggable |
| Cosaint Mismating | Níl |
| Plugáil gan spásáil bioráin a chailleadh | Tá |
| Glasáil Plug - I dtaca le | Latch glasála |
Sonraí ábhartha
| Tabhair faoi deara (Sonraí Ábhar) | Is féidir faisnéis faoi shonraíochtaí ábhair a fháil anseo |
| Dath | liath liath |
| Ábhar ábhartha | I |
| Ábhar Inslithe (Príomhthithíocht) | Polyphthalamide (PPA GF) |
| Aicme inadhainteachta in aghaidh an ul94 | V0 |
| Ábhar teagmhála | Copar leictrealaíoch (eRise) |
| Déan teagmháil le plating | Stáin |
| Ualach dóiteáin | 0,048mj |
| Ualach | 1,9g |
Riachtanais chomhshaoil
| Raon teochta teorann | -60… +100 Céim |
| Teocht próiseála | -35… +60 Céim |
Sonraí tráchtála
| Grúpa táirge | 26 (cónaisc Picomax) |
| PU (SPU) | 100 ríomhaire |
| Cineál pacáistithe | dornáil |
| Tír tionscnaimh | De |
| Gtin | 4050821161851 |
| Uimhir taraife custaim | 85366930000 |
Aicmiú táirgí
| UNCSPSC | 39121409 |
| ECL@SS 10.0 | 27-14-11-06 |
| ECL@SS 9.0 | 27-14-11-06 |
| Etim 9.0 | EC001284 |
| Etim 8.0 | EC001284 |
| ECCN | Aon aicmiú SAM |
Comhlíonadh Táirgí Comhshaoil
| Stádas comhlíonta ROHS | Comhlíontach, gan aon díolúine |
Clibeanna Te: 2091-1632/024-000, an tSín 2091-1632/024-000 monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







