
CXA1512-0000-000N0HM457F
Bán bán 5700 K 80-Cri, Xlamp CXA1512-36V
Cur síos
Leathnaíonn an t -eagar faoi stiúir XLAMP® CXA1512 Family Cree LED de eagair ard -flux, eagair il -dhé i ardán níos lú, éasca le húsáid. Le hiontaofacht soilsithe Xlamp LED, cuireann dromchla beag, astaithe aonfhoirmeach an CXA1512 feidhmchláir soilsithe treo agus nondirectional ar chumas na n -iarratais ar lampaí agus dearaí luminaire. Ar fáil i gcomhsheasmhacht datha 2 chéim, 3-céim agus 4-chéim, agus ina bhfuil foinse optúil 9-mm, tugann an CXA1512 leibhéil nua flosc agus éifeachtúlachta don fhachtóir foirme seo. Soláthraíonn an Treoir Dearaidh faoi stiúir teaghlaigh CX faisnéis bhunúsach ar na riachtanais chun an CXA1512 LED a úsáid go rathúil i ndearaí luminaire.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse cob bán |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | Cob - sliseanna - ar - bord |
| Dath soilsithe: | Bán fionnuar |
| Tonnfhad/teocht datha: | 5700 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 1485 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 80 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 115 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 350 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 37 V |
| Fad: | 15.85 mm |
| Leithead: | 15.85 mm |
| Airde: | 1.7 mm |
| Dath lionsa: | Buí |
| Toisí lionsa: | 8.9 mm |
| Cruth lionsa: | Thart timpeall |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Sraith: | CXA1512 |
| Pacáistiú: | Fead |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Méid LED: | 15.85 mm x 15.85 mm x 1.7 mm |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 100 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
Clibeanna Te: CXA1512-0000-000N0HM457F, CXA1512-0000-000N0HM457F Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







