
Xpgdwt - U1-0000-00G5E
Soilse bána bán 4000 K 90 - CRI, Xlamp XP-G3 LED
Cur síos
XLAMP® XP - G3 Tá na soilse optamaithe le haghaidh treoracha, ard - feidhmchlár soilsithe lumen ina bhfuil éifeachtúlacht agus rialú optúil ríthábhachtach, amhail bóthar, iniompartha agus gairneoireacht. Tá éiceachóras den scoth ag an ardán Dlúth agus cruthaithe 3.45 -mm XP de réitigh optaice agus córais atá ar fáil, rud a chuireann ar chumas monaróirí soilsithe a bpróiseas dearaidh a shimpliú agus a n -am -mhargadh a ghiorrú.
XP - Tá soilse G3 ar fáil agus dhá leagan ghorm bhána agus ríoga éagsúla: Líne Chaighdeánach & S. XP - G3 Tá grianghraf dearg ar fáil sa leagan líne S. Seachadann an leagan caighdeánach bán an chuid is fearr - i {- aicme TM -21 agus cobhsaíocht datha le himeacht ama. Seachadann na leaganacha líne de bhán, gorm ríoga agus grianghraf dearg éifeachtúlacht fheabhsaithe, is fearr - i - Rang friotaíochta sulfair agus córas níos fearr - Iontaofacht leibhéal trí thimthriallta a athrú agus a laghdú. Leis na leaganacha líne S seo, seachadann Cree LED teicneolaíocht LED ardchumhachta atá optamaithe le haghaidh feidhmchlár soilsithe ginearálta agus gairneoireachta ina bhfuil braiteoirí agus lascadh ag éirí coitianta.
Sa doiciméad seo, léiríonn na téarmaí bán, gorm ríoga agus grianghraf dearg an bán, an gorm gorm nó an grianghraf dearg XP - G3 LED gan aird a thabhairt ar a ghnéithe caighdeánacha nó líne S. Úsáidtear na téarmaí caighdeánacha agus líne S nuair is gá chun feidhmíocht an chaighdeáin XP {- G3 faoi stiúir a idirdhealú ón XP {- G3 LED leis an rogha líne S.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | SMD |
| Dath soilsithe: | Bán neodrach |
| Tonnfhad/teocht datha: | 4000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 130 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 90 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 125 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 350 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.7 V |
| Rátáil Chumhachta: | 1 W |
| Fad: | 3.45 mm |
| Leithead: | 3.45 mm |
| Airde: | 2.26 mm |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 85 C |
| Dath lionsa: | Buí |
| Toisí lionsa: | 3.06 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Sraith: | Xlamp xp - G3 |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Méid faoi stiúir: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.26 mm |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 1000 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
Clibeanna Te: xpgdwt - U1 {- 0000-00G5E, Sín XPGDWT-U1-0000-00G5E Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







