
CXA2530-0000-000N0HU240H
Soilse bána bán 4000 K 80-Cri, xlamp CXA2530-36V
Cur síos
Leathnaíonn an t -eagar faoi stiúir XLAMP® CXA2530 teaghlach ard -flux, eagair il -dhé, a thairgeann ardfheidhmíocht i ardán éasca le húsáid. Le hiontaofacht soilsithe Xlamp LED, cuireann dromchla aonfhoirmeach an CXA2530 ar chumas feidhmchláir soilsithe treo agus neamhthreochacha agus dearaí luminaire araon. Ar fáil i gcomhsheasmhacht datha 2 -céim agus 4 -céim, agus ina bhfuil foinse optúil 19 mm, tugann an CXA2530 leibhéil nua flosc agus éifeachtúlachta don fhachtóir foirme seo. Soláthraíonn an Treoir Dearaidh faoi stiúir teaghlaigh CX faisnéis bhunúsach ar na riachtanais chun an CXA2530 LED a úsáid go rathúil i ndearaí luminaire.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse cob bán |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | Cob - sliseanna - ar - bord |
| Dath soilsithe: | Bán neodrach |
| Tonnfhad/teocht datha: | 4000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 3680 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 80 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 115 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 800 Ma |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 35 V |
| Rátáil Chumhachta: | 28 W |
| Fad: | 23.85 mm |
| Leithead: | 23.85 mm |
| Airde: | 1.7 mm |
| Teocht oibriúcháin íosta: | - 40 C |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 85 C |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Toisí lionsa: | 19 mm |
| Cruth lionsa: | Thart timpeall |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Sraith: | CXA2530 |
| Pacáistiú: | Feadán |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Méid LED: | 23.85 mm x 23.85 mm x 1.7 mm |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 100 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
Clibeanna Te: CXA2530-0000-000N0HU240H, CXA2530-0000-000N0HU240H Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







