
CXB1304-0000-000C0UB227G
Soilse bána bán 2700 K 90-Cri, xlamp CXB1304-9V
Cur síos
Is é an t -eagar LED XLAMP® CXB1304 an ball is dlúithe den dara glúin den teaghlach CXA a sheachadann suas le 30% níos airde agus suas le 20% níos airde ná an chéad ghlúin sa Les beag céanna. Tá an dara glúin Feidhmíochta CXA faoi stiúir CXA comhoiriúnach leis an gcéad ghlúin, ag soláthar titim - in uasghrádú feidhmíochta go dearaí faoi stiúir CXA chun an timthriall dearaidh luminaire a ghiorrú agus am a fheabhsú chun an mhargaidh. Ar fáil i mboscaí bruscair 2 -céim, 3 -céim agus 5 -céim EasyWhite® agus boscaí bruscair datha 2 -céim agus 3 -céim, seachadann an CXB1304 aschur ard -lumen agus ardéifeachtúlacht i bpacáiste amháin atá éasca le húsáid a chuireann deireadh leis an ngá atá le sádráil a mhacasamhlú, a chumasaíonn monaróirí soilsithe chun aghaidh a thabhairt go tapa ar fheidhmeanna soilsithe. Soláthraíonn an Treoir Dearaidh faoi stiúir teaghlaigh CX faisnéis bhunúsach ar na riachtanais chun an CXB1304 LED a úsáid go rathúil i ndearaí luminaire.
|
Tréith táirge |
Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse cob bán |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Pacáiste / Cás: | Cob - sliseanna - ar - bord |
| Dath soilsithe: | Bán te |
| Tonnfhad/teocht datha: | 2700 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 380 lm |
| Innéacs rindreála datha - Cri: | 90 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 115 deg |
| Má tá {- ar aghaidh reatha: | 400 mA |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 9 V |
| Rátáil Chumhachta: | 3.6 W |
| Fad: | 13.35 mm |
| Leithead: | 13.35 mm |
| Airde: | 1.7 mm |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Toisí lionsa: | 6 mm |
| Cruth lionsa: | Thart timpeall |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Sraith: | CXB1304 |
| Pacáistiú: | Tráidire |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Méid faoi stiúir: | 13.35 mm x 13.35 mm x 1.55 mm |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 100 |
| Fochatagóir: | Ag |
| TradEname: | Xlamp |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
| Meáchan aonaid: | 0.260886 oz |
Clibeanna Te: CXB1304-0000-000C0UB227G, CXB1304-0000-000C0UB227G Monaróirí, Soláthraithe, Monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







