
Cur síos
Tá an XLamp® XT-E LED optamaithe le haghaidh feidhmchláir treocha ard-lumen, ó laistigh agus lasmuigh go haisfheistithe lampaí agus iniompartha, seachadann sé ardfheidhmíocht agus ard-iontaofacht sa lorg XP/XT atá ar chaighdeán an tionscail. Tugann an XT{3}}E LED na buntáistí a bhaineann le hardán XT/XP - pacáiste dlúth agus cruthaithe 3.45 mm x 3.45 mm agus éiceachóras seanbhunaithe - a chuireann ar chumas monaróirí soilsithe an próiseas dearaidh a shimpliú agus am chun an mhargaidh a ghiorrú.
Tá an XT{0}}E LED ar fáil i gorm agus bán ríoga. Tairgeann an XT-E White LED rogha ardéifeachtúlachta. Sa doiciméad seo, seasann an téarma Bán an XT-E LED bán gan aird ar a éifeachtúlacht. Úsáidtear na téarmaí Caighdeán agus Ardéifeachtúlacht nuair is gá chun feidhmíocht an LED Ardéifeachtúlachta XT-E ón XT-E LED a dhifreáil gan an rogha ardéifeachtúlachta.
Sonraíocht
| Tréithe Táirge | Luach Maoine |
|---|---|
| Monaróir: | Cree LED |
| Catagóir Táirge: | Bán stiúir |
| RoHS: | Tuilleadh Eolais |
| táirge: | Soilse bán |
| Stíl suiteála: | SMD/SMT |
| Pacáiste/Cás: | 1414 (3535 méadrach) |
| Dath soilsithe: | Bán teolaí |
| Tonnfhad / teocht datha: | 2700 K |
| Flosc lonrúil / flosc radiantach: | 93.9 lm |
| Uillinn taispeána: | 115 deg |
| Má tá - Ar Aghaidh Reatha: | 350 mA |
| Vf - Voltas Ar Aghaidh: | 2.85 V |
| Rátáil cumhachta: | 1 W |
| fad: | 3.45 mm |
| leithead: | 3.45 mm |
| ard: | 2.36 mm |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 150 C |
| Dath an Lionsa: | Buí |
| Méid an lionsa: | 3.06 mm |
| Cruth lionsa: | cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | idirleata |
| sraith: | XTEAWT |
| Pacáiste: | Ríl |
| trádmharc: | Cree LED |
| Méid stiúir: | 3.45 mm x 3.45 mm x 2.36 mm |
| Cineál Táirge: | Soilse bán |
| Cainníocht Pacála Monarcha: | 1000 |
| Fochatagóirí: | Soilse |
| Ainm an Bhranda: | XLamp |
| cineál: | Soilse Ísealchumhachta |
| Vr - Voltas Droim ar ais: | 5V |
| Meáchan aonaid: | 100 mg |
Clibeanna Te: lxteawt-00-0000-000000be8, an tSín lxteawt-00-0000-000000be8 monaróirí, soláthraithe, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







