
Xplbwt -00-0000-000 hv440g
Soilse bána bán 4000 k 80- CRI, xlamp xplbwt
Cur síos
Cur síos táirge
Is é an LED XLAMP® XP-L2 LED is airde atá ag feidhmiú ar ardleibhéal ard-dlúis faoi stiúir ard-dlúis . príomhghnéithe de ardán SC5 Teicneolaíocht Cree LED, feabhsaíonn an LED ard-chumhacht XP-L2 an dlús lumen, tréithe voltais agus iontaofacht an XP-L faoi stiúir sa 3 {{}} 4} 4} mm x} {} mm {mm} mm {} mm} {}} {} {} {} {{\\ t pacáiste mm. Cuireann an fheidhmíocht is fearr sa rang ar chumas monaróirí soilsithe réitigh dhifreáilte a sheachadadh ag costais an chórais níos ísle d'iarratais amhail bóthar, limistéar lasmuigh, spota agus soilsiú ard-bhá.
| Tréith táirge | Luach tréith |
|---|---|
| Monaróir: | Cree faoi stiúir |
| Catagóir Táirgí: | Soilse bána |
| Rohs: | Na sonraíleas sonraithe |
| Táirge: | Soilse bána |
| Stíl gléasta: | SMD/SMT |
| Dath soilsithe: | Bán neodrach |
| Tonnfhad/teocht datha: | 4000 K |
| Flosc luminous/flosc radanta: | 440 lm |
| Innéacs rindreála dathanna - CRI: | 80 |
| Ag féachaint ar uillinn: | 125 deg |
| Más rud é - ar aghaidh reatha: | 1.05 A |
| VF - Voltas ar aghaidh: | 2.82 V |
| Rátáil Chumhachta: | 3 W |
| Fad: | 3.45 mm |
| Leithead: | 3.45 mm |
| Airde: | 2.68 mm |
| Teocht oibriúcháin uasta: | + 85 C |
| Dath lionsa: | Trinted |
| Toisí lionsa: | 3.45 mm |
| Cruth lionsa: | Cruinneachán |
| Trédhearcacht lionsa: | Glan amach |
| Pacáistiú: | Spórt |
| Branda: | Cree faoi stiúir |
| Cineál Táirge: | Soilse bána |
| Cainníocht Pacáiste Monarcha: | 500 |
| Fochatagóir: | Ag |
| Cineál: | Soilse ardchumhachta |
Clibeanna Te: xplbwt -00-0000-000 hv440g, an tSín xplbwt -00-0000-000 HV440G monaróirí, soláthróirí, monarcha
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







